Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
Site yöneticilerine diyecek bir şey yok!

Emekleriniz için teşekkür ediyoruz

Kota sınırı olmayan arkadaşlar mesajı almıştır :)

teşekküler Kitapların CDleri ne zaman upload edilir rapidshare'a bu sadece 70 mb birde 500 küsür Mb lık bi dosyadan bahsediliyodu onuda umarım upload edersiniz arkadaşlar

indiren arkadaşlar kılavuz dosyası öğretmen kitapları mı? Benim okuluma ne öğrenci kitabı, ne öğretmen kiyabı ve cd si gelmedi...

indiren arkadaşlar kılavuz dosyası öğretmen kitapları mı?

Erhan hocam hem öğretmen hem de öğrenci kitaplarının pdfleri var. Ayrıca değerlendirme belgeleri de var. Klavuz imagı bunun için hazırlanmış.

bizim okula cd göndermemişlerdi,kara kara düşünüyordum nerden bulucam bu cd leri diye, çok teşekkürler,emeğine sağlık

Kılavuz için 3 mb kaldı kesilmisti dün... Bugünde yeniden başlamıyo bir türlü... sayın ghost sitenin kendi serverından kaldırıldı mı acaaba dosya ?

Sayın Ghost kılavuz dosyası sitenin serverinden kaldırıldı mı acaba? 488,94 mb lık kısmını yükledim sadece 3 mb lık kısmı kaldı... Eğer kaldırıldı ise kısa zamanlık tekrardan siteden yüklenmesine imkan verilirmesi mümkün mü? Yoksa 3 mb için tekrardan 491,94 mb yüklemem gerekecek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bencede site yöneticisi arkadaşlar link vermeden sayfada, önceki link yerinde kısa bir süreliğine de olsa paylaşmalılar.

Yarım kalan downloadların tamamlanması için, MÜMKÜNSE!

mamoste ve erhansimsek hocam
10 dakika kadar dosyayı koyuyorum ...daha fazla devam edemiyeceğim çünkü sabahleyin sadece 1 saat koydum bant yarıyı geçmiş..k.bakmayın

Teşekkürler ghost hocam. benim de 3 mb kalmıştı hızla indirdim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.....Saygılar

Part 1 in üzerine sağ tıklayıp buraya Çıkart diyorsunuz. Winzip diğerlerini kendi birleştiriyor hocam.
İyi günler.

Sayın Ghost çok tskkürler işlem tamamdır 3 mblık kısmını indirdim...
Kitaplar ve etkinlikler çok güzel yeni müfredat ve kitaplar çok ama çok güzel olmus... (Birde okuldaki bilgisayar labını güncelleyebilirsek bu sene çok güzel olacak) :D

Geri