bilişim sınıflarında internetin gitmesi sorunu/çözümü

Kodla Büyü

commodore

Site Gezgini
fatih projesi kapsamında kabinet dışındaki switch lerin iptal olması ve her porttan tek bir bilgisayara internet verilmesi sebebiyle bilişim sınıflarındaki internetler zamanla kesilecektir. (özellikle faz1)
bu durum başınıza gelirse switch mi bozuldu?, yeni bir switch getirip deneyim mi? diye düşünmeden;
444 7 555 numaralı irtibat telefonunu arayıp arıza kaydı bıraktığınız taktirde size geri dönüş yaparak bilişim sınıfındaki portu yeniden sistemden ayarlayıp interneti açıyorlar.
bilginize...

henüz yeni yeni kurulum aşamasında bizde, aklımızda bulunsun.. teşekkürler hocam..

ben aradığımda açmadılar hocam portu. uygulamanın bu şekilde olduğunu, bakanlığın konuyla ilgili bir çözüm bulacağını ancak şuan için geçerli bir çözüm olmadığını belirttiler.

düzeltme: siz söyleyince tekrar aradım, böyle böyle yapıyormuşsunuz bize neden sunmadınız bu çözümü diye. tamam diyerek çözeceklerini söylediler. teşekkürler. :)

yanıyosun fuat abi' Alıntı:
ben aradığımda açmadılar hocam portu. uygulamanın bu şekilde olduğunu, bakanlığın konuyla ilgili bir çözüm bulacağını ancak şuan için geçerli bir çözüm olmadığını belirttiler.

düzeltme: siz söyleyince tekrar aradım, böyle böyle yapıyormuşsunuz bize neden sunmadınız bu çözümü diye. tamam diyerek çözeceklerini söylediler. teşekkürler. :)

umarım dönüş yapmışlardır hocam, yeter ki sorununuz çözülsün...

commodore' Alıntı:
yanıyosun fuat abi' Alıntı:

umarım dönüş yapmışlardır hocam, yeter ki sorununuz çözülsün...

hallettiler hocam, çok teşekkürler.

ben de aradım, aynen böyle anlattım, açılıyormuş, benim portu da açın lütfen dedim, açılma gibi bir durum sözkonusu değil, güvenlik nedeni ile kapatılıyor switch ler dediler. eee çözüm dedim, bt sınıfına 16 tane uç gelecek dedi kadın, tebrik ettim, kapattım :alkis:

İlçemizde hiç fiber internet yok ve okullarda sadece üçünde alt yapı var.

Sormak istediğim Sistem Odası devreye girince Kablosuz Ağımız ne olacak ?

ercinc98' Alıntı:
İlçemizde hiç fiber internet yok ve okullarda sadece üçünde alt yapı var.

Sormak istediğim Sistem Odası devreye girince Kablosuz Ağımız ne olacak ?

Her sınıfa kurulan access pointler sayesinde kablosuz bağlanabileceksiniz.

Geri