Bilişim sınıfını taşıma

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar okulumuzda güçlendirme çalışması yapılacak o yüzden 6 aylığına bilişim sınıfını depoya taşıyacağız en sağlıklı nasıl koruruz bilgisayarları hepsini tek tek kolilesem diyordum ama kolinin tanesi 20-30 tl bim a101 vs de artık satıyormuş, yarın sabaha kadar bir çözüm bulmam lazım acil

Dediğiniz zincir marketler yerine normal yerel market ve bakkallardan, giyim mağazaları, ucuzluk pazarı şeklindeki dükkanlardan koli temin edebilirsiniz.. Masalarıyla birlikte koyun ki su/sel baskını, börtü böcek gibi şeylerden koruyun... Hepsinin üstüne yine streç film tarzı boya badanacıların kullandığı naylon kullanın..
Bilgisayarlara zarar gelmesini istemiyorsan üç beş kuruş demeyecek en ekonomik şekilde çözüm bulmanız gerekecek hocam..

Son düzenleme:
arkadaşlar okulumuzda güçlendirme çalışması yapılacak o yüzden 6 aylığına bilişim sınıfını depoya taşıyacağız en sağlıklı nasıl koruruz bilgisayarları hepsini tek tek kolilesem diyordum ama kolinin tanesi 20-30 tl bim a101 vs de artık satıyormuş, yarın sabaha kadar bir çözüm bulmam lazım acil
bim a101 satmıyordur oradaki çalışanlar kendilerine istiyordur daha geçen bir sürü koli aldım hocam ev taşımak için

Büyük boy streç ile ya da büyük boy poşetler ile ya da büyük boy çöp torbası ile bantlayarak olabilir

Geri