Bilişim Sınıfı

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar 8-9 yıl sonra ilk defa bilişim sınıfı ve akıllı tahtası olan bir okula geçtim, belediyeden PC ler geldi, bazıları sıkıntılı sorunlarını çözüp lab.ı kuracağım inşallah üzerlerine hangi programları kurmamı önerirsiniz elinizde varsa bu programları ekleyebilir misiniz? Kendimi ilk atama gibi hissediyorum bana tahta ve bilişim sınıfı konusunda önerileriniz var mı? Btr almadım henüz bu arada

Arkadaşlar 8-9 yıl sonra ilk defa bilişim sınıfı ve akıllı tahtası olan bir okula geçtim, belediyeden PC ler geldi, bazıları sıkıntılı sorunlarını çözüp lab.ı kuracağım inşallah üzerlerine hangi programları kurmamı önerirsiniz elinizde varsa bu programları ekleyebilir misiniz? Kendimi ilk atama gibi hissediyorum bana tahta ve bilişim sınıfı konusunda önerileriniz var mı? Btr almadım henüz bu arada
Chrome ya da Mozilla, scratch, Office, time freeze( deep freeze) bence yeterlidir

Akıllı tahta deep freeze ile hata verince shadow defender kurmuştum. Virüs konusunda rahatladım. Ayrıca bunda klasörleri iptal edip mesela masaüstü belgelerim gibi istisna listesine ekleyebilirsiniz. Oradaki dosyalar silinmez.

Okul türü yazmamışsınız hocam. Bence önemli bir ayrıntı.

Geri