Bilişim Rehber Öğretmeni Kaç Saat derse girecek

Kodla Büyü

kuzgun

Aktif Üye
Arkadaşlar Bilişim Rehberi olup okulda kaç saat derse girileceği bellimi.
illere göre değişiklik gösterecekmi. benim okulda 30 saat ders var. 30 saate de girecekmirim.

kuzgun' Alıntı:
Arkadaşlar Bilişim Rehberi olup okulda kaç saat derse girileceği bellimi.
illere göre değişiklik gösterecekmi. benim okulda 30 saat ders var. 30 saate de girecekmirim.
evet hocam girmek zorundasınız bence siz hiç başvurmayın.

hocam yazıda okulunuzda ne kadar ders varsa gireceksiniz kalan zamanınızı bt rehber öğretmeni olarak tamamlayacaksınız yazıyor bu durumda siz derslerinize gireceksiniz doğal olarak bence istemeyin bt rehber öğretmenliği mantıklısı bu

arkadaşlar benim hiç dersim yok okulda ve formatörüm, okulumuzda da fatih projesiyle ilgili hiçbir gelişme yok ve önümüzdeki b, 3,4 yıl daha ulaşmaz buraya bu fatih olayı, tabi fatih projesi de devam ederse.....

bu btr durumu nedir, formatör öğretmenlik kalktıysa btr ye de başvurmazsam, ne olacak onu merak ediyorum, ya da başvuru yapmak zorunlu mu..

kaç saat ders varsa o kadar ama 3-5 yıla ders falan kalmaz lablar eskiyince ne olacak

Peki benim 10 saat dersim var 8 saat bilişim + 2 saat medyaokuryazarlığı dersim var. Btr olursam yine 10 saat'mi derse girecem yoksa 8 saat mi? medyaokuryazarlığı bizim alan dersimiz değil dimi?

Medya okur yazarlığı senin alanın değil tabiki başkasına vermek istersen verebilrsin

Geri