Bilişim Öğretmeni Arkadaşlarıma Bir ÖNERİ

Kodla Büyü

simpson

Üye
Arkadaşlar günlerdir durumumuzu eminim sizlerde bizim gibi kara kara düşünüyorsunuzdur. Ne yapsakda sesimizi duyursak diyoruz. Ankara'ya gitmeyi bekliyoruz bir taraftan ama benim bir önerim var.

Hepimiz bir şekilde okulumuzun sitesini yapıyoruz ve siteye duyuru ekliyoruz. Diyorumki küçük bir yazı ile bilişimcilerin durumunu anlatan kırmadan dökmeden ama anlaşılır şekilde hepimiz aynı gün aynı duyuru metnini sitemize eklesek yasal olmazmı bir sıkıntı çıkarmı, bir işe yararmı??

Sarı zarfı celbeder. Başkada bir şey olmaz. Haklı durumdan haksız duruma düşme olur.

bu siteler resmi sitelerdir hocam şahsi mesajlarımızı yazarsak başımızı ağrıtırlar. resmi okul sitesinden bakanlığı eleştirirsek neler olur bilemiyorum :p

:mrgreen: sarı zarfı yapıştırırlar, tek uğraşından da olursun... :puhaha:

birincisi okul sitelerini gezen kaç kişi var :puhaha:

ikincisi kendimizi yorduğumuza ve okul idaresiyle bozuştuğumuza değmez ( ben zaten sürekli sorunlu öğretmen durumundayım )

onun yerine arkadaşların yaptığı gibi milletvekilllerini telefonla sıkıştırmak daha güzel bir seçenek gibi geliyor bana

site bakımdadır yazılsa başka hiçbişe olmasa durumumuz düzelene kadar. siteyi yeniliyoruz o yüzden bir süre yayınlanamayacak diye yada virüs girmiş mazeret söylenir :D

o değilde siteyi yayından kaldırdabiliriz... 1 haftalığına tüm türkiyede. ve herkez aynı sayfayı koyar. yapıom aşamasındandır yazar ne bilim otarz bişey...

ya da bütün sitelerde aynı tasarım ve boyutlarda siyah bir şerit, kurdale vb. şey yapabiliriz.
Bu tasarımın üzrine gelince bizimle ilgili anlamlı bir söz ekleyebiliriz.

sesumut' Alıntı:
birincisi okul sitelerini gezen kaç kişi var :puhaha:

ikincisi kendimizi yorduğumuza ve okul idaresiyle bozuştuğumuza değmez ( ben zaten sürekli sorunlu öğretmen durumundayım )

onun yerine arkadaşların yaptığı gibi milletvekilllerini telefonla sıkıştırmak daha güzel bir seçenek gibi geliyor bana

katılıyorum hocam

bencede serverda sorun var deriz sorana kim ne der kim ne anlar.. hepimizde aynı şeyui koyarız mesaj alınır..bence bu daha mantıklı

Zizu_' Alıntı:
ya da bütün sitelerde aynı tasarım ve boyutlarda siyah bir şerit, kurdale vb. şey yapabiliriz.
Bu tasarımın üzrine gelince bizimle ilgili anlamlı bir söz ekleyebiliriz.
:+1:

Geri