Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bilişim Öğretmeni arkadaşlar neden bu kadar umursamaz

Konu, 'Basında BT' kısmında muratozdas tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. muratozdas

muratozdas Aktif Üye

Oysa bu sıralamada ilk bizim dersimiz olmalıydı. En çok teknoloji kullanan branş biziz ama elimiz klavyeye varıp branşımızla alakalı birkaç öneri yazmakta aciziz yazıklar olsun bize... :verymad:

2. boteakif

boteakif Süper Üye Süper Üye

Bu verilere dayanarak nasıl umursamaz olduğumuz sonucuna ulaştığınızı merak ediyorum. Her branşın kadrolu öğretmen sayısı ve öneri sayısını oranlarsanız bizim branş 1. olur. Bir öğretmenden 2, 3, 5 öneri yollamasını bekliyorsanız orasını bilemem.

3. muratozdas

muratozdas Aktif Üye

Acikcasi ben beklerim. Çünkü en çok mağdur olan branş bizim branş dolasiyla en çok konuşması gereken bizleriz

4. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Benim bulunduğum ilçede öğretmenlerin çoğu bu siteye ayda bir giriş yaptıklarını söylüyor. Aynı zamanda bayan bilişim öğretmenlerinin çoğu siteye üye bile değil.
    Forum kültürüne sahip değil bir çoğu açıkçası.

Çoğu bir sorun olduğunda ağlamasını biliyor. Sorunu şuraya yazmaktan aciz. Bırak görüş öneri yazacak :-1:

5. applet61

applet61 Site Gezgini

burada nicelikten ziyade nitelik daha önemlidir.

Aynı metni kopyalayıp 4-5 defa göndermenin bir anlamı yok. Burada önemli olan yapıcı eleştiriler yapabilmek.

Yoksa şu branş bu kadar göndermiş, şu bu kadar göndermiş vs vs sidik yarışından başka bir şey değildir.

6. muratozdas

muratozdas Aktif Üye

Aynen katılıyorum size hocam.

7. voyvoda

voyvoda Aktif Üye

O kadar dünyadan bi haber yaşayan zümremiz var ki. Bilişimciler yatıyor görüşünün nerden çıktığını daha iyi anlıyorum.

8. klmno

klmno Süper Üye Süper Üye

:!: :wink:

9. eskisehir_bilisim

eskisehir_bilisim Seçkin Üye Seçkin Üye

Bence sende haklisin

10. bilisim-tef

bilisim-tef Seçkin Üye Seçkin Üye

inkılap tarihi için facede watsapta her yerde görüş yazın diye kampanya yapıldı. bunun dışında öğretmen sayılarını da göz önüne alırsak bilişim açık ara 1.sıradadır.

11. tab

tab Site Gezgini

f=ma E=mc2 aradaki ilişkiyi fen hocası anlatsın bizi dinleyen anlasın tamam diyecem bunlar gercekten haklı sen haklısın fikrin yoksa tenekesin...yani adamın bilişimle alakalı fikri yok ortam musait degil fatiha oku geç ya... :mrgreen: seni dinleyen yaşamıyor sen zombiye görüş mü bildirecen.Adam androide gömülmüş teknoloji tehlikeli diyor.sen tehlikelisin warm bodies izle :mrgreen:

12. murat_124

murat_124 Aktif Üye

Bize de geç bildirdiler ya. Sorsan başkent Ankara dayım Keçiören en son duyuran yer oldu. Ulan bu ilçe milli eğitimdekileri bir elime geçirsem var ya... Çok isterdim zümrelerle bir araya gelip tartışmayı.

13. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

Biraz ilgisizlik var ama o kadarda değil İnkılap dersi için her yerden görüş bildirin uyarısı yapılıyordu turkcede göz onunde diğer derslere bakınca durumumuz o kadarda kötü değil ders saati 1 olan dersleri düşününce ozellikle

14. cilekes_ogrt

cilekes_ogrt Seçkin Üye Seçkin Üye

inkilap dersinden kaldırılmasını düşündükleri konular televizyonlara haber oldu halkın tepkisidir görünen,
    bizim dersin öğretmen sayısı düşünülürse 1. yiz, yalnız bazı arkadaşlar 1 sayfa yazıyor bence kısa öz olması daha iyiydi çoğu dikkatli okunmayacak ben kendi adıma 3-5 tane hatalı gördüğüm yerleri gördükçe yazdım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal