Bilişim Eğitiminin Bugünkü Durumu ve cevaplar

Kodla Büyü
Re: *** arıyoruz REZİL oluyoruz...

çok güzel anlatmışlar ilgiyle 20. maddesine kadar okudum devamını da okuyacağım.
Bilişim eğitimi kesinlikle gereklidir.

*** i mex i boşver de yazı çok güzelmiş..

değişik bir başlık omuş ama içerik güzel hocam :+1:

acer50' Alıntı:
*** i mex i boşver de yazı çok güzelmiş..

hatta site çok güzelmiş, basit, sade, kullanışlı, amacına hizmet ediyor, o uzun yazıyı okudum, formlarını bile tek tek özenle doldurdum, yeni mi açıldı bu site, yoksa ben mi yeni gördüm?

yazı bizi ve rahatsızlık duyduğumuz tüm durumları güzelce aktarıyor. çok beğendim. formu da doldurdum.

hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık.

Çok güzel bir çalışma :) hazırlayan ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum...

Güzel çalışma . :alkis: :alkis:

güzel bir çalışma olmuş :alkis:
Bilgisayar okur-yazarlığı PS3 ile öğrenilmez. Bilişim Teknolojisi eğitimine "Evet"...

Mükemmel bir site olmuş. Durumumuz bundan daha güzel anlatılamazdı!

Süper olmuş. Ellerinize sağlık...

Çok güzel ve kaliteli bir yazı olmuş. BT dersinin önemi her yönü ile çok iyi ele alınmış.

Tebrikler!!! :alkis:

tek kelimeyle mükemmel....TAM DA BAKANIN ÖNÜNE KONULACAK NEDENLER OLMUŞ....zahmet etse de okusa şuursuz çubukçu

Kesinlikle tüm yorumlara katılıyorum. Ellerine sağlık. Bu siteyi herkesin görmesini sağlamamız gerekir.

Hocam tespitler müthiş ellerinize sağlık inşallah yetkili makamlardaki ilgililerde(tabi günümüz teknolojisi bilgisine hakim olanlar eğer ki varsa böyle insanlar) bunları okuyup bizim branşımızla ilgili kararlar alırken bir kere daha düşünürler.

NOT:forumdaki konu başlığı biraz garip olmuş.Ben önce yine Türkiye'nin yaptığı aramalardaki sıralamasının verildiği bir konu zannettim.Başlığı değiştirirsen diğer arkadaşlarda konuyu ve konunun önemini daha iyi fark edecektir.

:!: bende BBNet yöneticilerden başlığın uygun şekilde değiştirilmesini istiyorum malum MEB filtresine takılırsak okulden BBNet e giremeyebiliriz :!:
tavsiye ettiğiniz site güzelmiş

dersimizin kaldırılmasını isteyen öğretmenlerin tekrar tekrar tekrar (isterseniz sonsuz döngüye sokun bu tekrarı) okuması dileğiyle hazırlayanları tebrik ederim. :alkis:

cevap gönderirkenki konu başlıklarının da değiştirilmesi gerekiyor bence, eski konu başlığı görünüyor :? daha önce bu konuya yazanlar konu başlığını "düzenle"den değiştirebilirler.
hgx2' Alıntı:
:!: bende BBNet yöneticilerden başlığın uygun şekilde değiştirilmesini istiyorum malum MEB filtresine takılırsak okulden BBNet e giremeyebiliriz :!:
tavsiye ettiğiniz site güzelmiş

esenordelarthe' Alıntı:
başlık sansüre takıldı öyle mi? eskisi neden sansür gerektirdi anlayamadım :?:
Arama motorları anlık olarak sitemizi indexliyor. Bizi bu kelimeyle indexlemesinin istemezsiniz değilmi. Bu sansür değil sadece bir önlemdir. Arkadaşların belirttiği gibi birde meb filitresine takılırsan sorunun çözülmesi belki aylar alacak. Sitemizin okullardan açılmadığını düşünsenize bir çok arkadaşımız site üstündeki kaynaklara ulaşamayıp mağdur olacaktır. Şimdiden anlayışınız için tşk ederiz.

Geri