Bilim ve Teknoloji Haftası 8-14 Mart

Kodla Büyü

coderfree

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkdaşlar bu sitede biraz araştırdım pek bir şey bulamadım, internette detaylı bir araştırma yaptım ve en mantıklı olabilecek bir kutlama programı hazırladım iki türlü dosya gönderecem 1.si kendi kutlamam, 2.si ise bu araştırmayla ilgili ulaştığım bütün dökümanlar.
Umarım işinize yarar, hep beleş hep beleş geçinmeyeyim dedim :)

Ekli dosyalar

• Bilim ve Teknoloji Haftasi-Program.zip
    245.8 KB · Görüntüleme: 5,662
  • bilim-teknoloji-tum-dokumanlar.zip
    933.2 KB · Görüntüleme: 6,701
önemli değil.Güzelim Pazar akşamını bu iş için ayırdım :) İlla ki son güne bırakmamak lazım, yarın dağıtım görevleri öğrencilere kurtulurum.

hocam emeğine sağlık teşekkür ederim. Faydalanacağım bir döküman topluluğu olmuş :)

hocam fıkra güzelmiş:) küçük skeç yaptıracam bununla.Program bu şekilde bitirilebilir, hoş olur.
ve elinize sağlık.

Evet o tüm dokümanlar içinde bir belgede başka bir hocamız da program hazırlamış sanırım orada bir çok fıkra var ama bu soba fıkrası daha bir hoşuma gitti.

biz türkçe öğretmenin de yardımıyla çocuklarla bir skeç hazırladık. cumadan ödev vermiştik çocuklara senaryolar sabah gelecek. en güzelini seçip oynayacaz.

konu: bilgisayarın bir günü.
verilecek mesaj: bilgisayarı verimli ve tertipli kullanmak.

haa.. bu arada fikri bu forumdan bi yerden kapmıştım. arkadaşa teşekkür ederim.

Rica ederim arkadaşlar bu siteden az faydalanmıyorum. Özellikle bilişimci meslektaşlarımızın sayesinde bildiklerimin üzerine yeni şeyler katıyorum böyle küçük bir paylaşımın lafı bile olmaz. Yakın zamanda ülkemiz için çok daha yararlı olan ücretsiz bir programın yeni sürümünü sizlerle paylaşacağım, izleyin.

çok teşekkürler hocam çok işe yaradı... :+1:
arkadaşlar kutlamada seyrettirmeyi düşündügünüz video yada slayt var mı paylaşırsanız çok sevinirim

çok teşekkür ediyorum hocam
çok yararlı olacak
başka paylaşımcılar da olursa onları da bekleriz :d

Geri