Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi

Kodla Büyü
sen varken hiç kimse o derslere giremez. Şayet ısrar ederse sırasıyla okula , ilçeye , ve ile dilekçeyle yaz sorun halledilir.
Öğretim programının olmamasına gelince sene başı zümre toplantı tutanağına bilişim teknolojileri dersi programını uygulayacağını yazarsın olur biter.

534205_453087824714972_837185882_n.jpg

Bu adreste daha önce paylaşılmış.
okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/bilisim-teknolojileri-ve-yazilim-dersi-t90142.html

Değerli milli eğitim bakanlığı yetkilileri herhalde mesaj veriyorlar. Bu da demektir ki adımızın konmasına az kaldı. Eeee bizim istemeyeceğimiz tarzda birşey olmalı ki ısındıra ısındıra gidiyorlar.

Ama bu dersin alanını yazmışlar. Branşla alakası yok olsa gerek. Branş olarak tabiki Bilişim Öğretmeni girmesi gerek. O zaman ya idareciniz kıt kafasıyla yanlış anlamış ya da anlamak istediği gibi anlamış.

mygold' Alıntı:
bilisimdersi1' Alıntı:
Bu gün Müdür Yardımcısı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersine benim giremeyeceğimi söyledi. Bu derse Fen Teknolojileri veya Matematik öğretmeni girecekmiş. çünkü bu bölümde de yer alıyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?
hocam talim terbiye yeni değişikliklere ait çizelge yayınlamış. Bilişim teknolojileri ve yazılım dersine bilişim teknolojileri branşının gireceği açık olarak yazıyor. linkten inceleyebilirsin. (05-07-2012 tarihi ile değişik)
http://kumluca.meb.gov.tr/meb_iys_dosya ... 072012.pdf
Sayfa 2
:)
Ayriyeten okullara yazı da geldi...

bilisimdersi1' Alıntı:
Bu gün Müdür Yardımcısı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersine benim giremeyeceğimi söyledi. Bu derse Fen Teknolojileri veya Matematik öğretmeni girecekmiş. çünkü bu bölümde de yer alıyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

yuhh yaaa ne anlarmış fenci matematikci YAZILIMDAN ! :x

mygold' Alıntı:
bilisimdersi1' Alıntı:
hocam talim terbiye yeni değişikliklere ait çizelge yayınlamış. Bilişim teknolojileri ve yazılım dersine bilişim teknolojileri branşının gireceği açık olarak yazıyor. linkten inceleyebilirsin. (05-07-2012 tarihi ile değişik)
Olay halledildi.

İdareye dersimi seçmesi için yalvarmadığım kaldı güya öğrenci seçiyor alakası yok kendileri işine geldiği şeyi yapıyorlar ne olacak halimiz.

Hocam deyin ki seçmeli Müzik dersine Görsel Sanatlar öğretmeni girsin, Spor Etkinliklerine'de Müzik öğretmeni girsin, yine seçmeli Görsel Sanatlar'a da Beden Öğretmeni girsin; çünkü hepsi Sanat ve Spor alanında yer alıyor :) Ne adamlar var ya...

arkadaşlar bu durum bahsedilen öğretmenlerin ek ders saati artsın diye yapılmış bir durum olabilir.

İdarecilerin seçmeli ders formunda nasıl yönelndirme yaptığını kendim gördüm. öğrenciler bilgisayar istese de idare ve veli bazı derslerde mutabıklar. bilgisayar dersi ne ola ki?

herkese kolay gelsin. yeni eğitim yılı ve karmaşası hayırlara vesile olsun.

bilisimdersi1' Alıntı:
mygold' Alıntı:
bilisimdersi1' Alıntı:
Olay halledildi.

hocam senin lehine mi halledildi?

bilisimdersi1' Alıntı:

Madem idarecin inat ediyor hocam resmi başvuru yaparsın dilekçeyle sana resmi olarak bu cevabı verirse sende bir üst kurumdan başlayarak haklarını resmi yollardan aramaya devam edersin.

Konuyala alakası yok ama BT ve BT Yazılım dersleri için ayrı ayrı mı zümre hazırlıyorsunuz?

Geri