Bilişim Tekn. Öğretmenlerinden Kefenli Eylem

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bilişim çağında hakları gasp edilen, uğramadıkları haksızlık kalmayan, Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine yapılanların artık şehir efsanesine döndüğü dönemleri yaşıyoruz. Bu kadar sorumsuz, bilişim çağında ne yaptığını bilmeyen bir anlayışa karşın bilişim öğretmenlerinin bu çağda tabi ki sessiz kalmaları beklenemez onlarda klavyelerini konuşturuyorlar, mesajlarınızı titizlikle gerekli yerlere yolluyorlar. Vicdanları olan, eğitim bilinci olan duyarlı kimselerin bu haksızlığa sessiz kalmadıkları ise bir gerçektir.

Bilişim çağında 100 saatlik kurslarla Bilişim Teknolojileri Rehberi Unvanını dağıtmak hangi eğitim kültürü ile bağdaşır bilinmez ama ortada büyük bir haksızlık var. 4 yıl boyunca üniversitede okuyan, hayatlarından fedakarlık edip emek veren 3024 saat eğitim almış gençlerin hakları 100 saat ile dağıtılıyor hangi mantık bunu kabul edebilir?

http://www.kamudanhaber.com/meb/bilisim ... 41738.html

Şu atanamayan çocukların hakkını kimler yiyecekse haram zıkkım olsun. Adamlar 4 yıl işin eğitimini alsın onların yapması gereken işi saçma salak 100 saatlik kurslarla başkaları yapsın adalete bak

Altındaki yorumu okuyunca fitil oldum... Kusura bakmayın arkadaşlar sözüm meclisten dışarı "Öğretmenlerin ekseriyeti haysiyetsiz, liyakatsiz..." Adamın 3 günde yapacağını 3 dakikada yapar eline verirsin, neyse gerisini sildim...

goodielife' Alıntı:
Altındaki yorumu okuyunca fitil oldum... Kusura bakmayın arkadaşlar sözüm meclisten dışarı "Öğretmenlerin ekseriyeti haysiyetsiz, liyakatsiz..." Adamın 3 günde yapacağını 3 dakikada yapar eline verirsin, neyse gerisini sildim...

altına gerekli cevabı fazlasıyla yazmışlar o vatandaşa :)

karinca_52' Alıntı:
goodielife' Alıntı:

altına gerekli cevabı fazlasıyla yazmışlar o vatandaşa :)
ne yorum yazmışlar süper ya gülmekten öldüm :puhaha: :puhaha: :puhaha:

kefenle gidince yanlış anlaşılmayalım hocam:D malum bu ara eline kefeni alan koşuyo

Kamudanhaber bence haberi değilde yorumları verse hit olur en çok tıklananlar listesinde aylarca 1. kalır.. :D :puhaha:

Altta yazılan bir yoruma ne kadar sinirlendiysem üstte yazılan küfürlü cevap yorumlarada o kadar sinirlendim.

Bu tür insanlanlar her yerde. İş yerinde size yalakalık yapıp internette gerçek düşüncelerini
açıkca dile getiriyorlar.

Ne olursa olsun karşıdaki insanın annesine küfür edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben olsam o sitede edilen yorumlara dava açardım.

Geri