Bilişim Haftası ile İlgili Neler Yapacaksınız?

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Bilişim Haftası ili ilgili neler yapmayı planlıyorsunuz?

biz teknoloji bağımlılığı ile ilgili resim ve fotoğraf yarışması düzenlemeyi düşünüyoruz

ebaya karşı ilgiyi arttırmak için kelime türetmece oyununu yarışma olarak yapacağiz en yüksek puan alanlara ödüller..

pardus63' Alıntı:
biz teknoloji bağımlılığı ile ilgili resim ve fotoğraf yarışması düzenlemeyi düşünüyoruz

olumsuz yonlerinden cok olumlu yonlerine dikkat cekilse daha iyi degil mi?
guvenli internet, bagimli teknoloji, sanal dolandiricilik vs. vs. zaten hep eksileri konusuluyor.

pardus63' Alıntı:
Yeşilay haftasında yapılacak bir etkinlik bence. Bir daha gözden geçirin hocam.

Keşf@ projesini 6. sınıflar ile işledik. Buradan öğrendikleri ile kendilerine ait afişler hazırlamalarını istedim. İsteyen kartona isteyen A4 kağıdına, eldeki imkanları dahilinde bir şeyler hazırlamaya çalışıyorlar. Bilinçli internet kullanımı, güvenli şifre vb konularda. Hazır çıktılarla pano oluşturmak istemedim.

erkna' Alıntı:
Keşf@ projesini 6. sınıflar ile işledik. Buradan öğrendikleri ile kendilerine ait afişler hazırlamalarını istedim. İsteyen kartona isteyen A4 kağıdına, eldeki imkanları dahilinde bir şeyler hazırlamaya çalışıyorlar. Bilinçli internet kullanımı, güvenli şifre vb konularda. Hazır çıktılarla pano oluşturmak istemedim.

Ben de farkı birşiylir yapmak istiyorum hocam haklısınız hazır çıktılar yerine dediğiniz yapılabilir.

6. sınıflar arası kahoot da bilgi yarışması planlıyorum. sadece bilişim teknolojileriyle ilgili sorular olacak... 4 sınıf 3 er öğrenci. yarışmadan sonra EBA-kelime türetmece oynatarak toplam puana göre kazananı belirleyeceğiz..

Geri