Bilişim dersleri artıyor gibi

Kodla Büyü

btx

Site Gezgini
Bakanlık bilişim teknolojileri ve yazılım konusunda eğitim almak isteyen öğretmenlerin başvurularını istiyor. Demekki öğretmen açığı olusacak yeni dersler gelecegi için .

sertifika ile btr olanlar gibi mi?derslerede sertifika verilenler girebilecekler mi yani?

insallah artmaz hatta 5lerde kalkar bıktırdılar artti kalktı arttı kalktı yeter artık kaldırın bizde başka bir yol çözelim
propaganda filmi gibi ayagimizi bir sınıra bir dısarı uzatıyoruz resmen 😃

Bakanlık bilişim teknolojileri ve yazılım konusunda eğitim almak isteyen öğretmenlerin başvurularını istiyor. Demekki öğretmen açığı olusacak yeni dersler gelecegi için .
yeni öğretim programını tanıtmak için her ilden BTY dersine giren 2 kişiyi eğitici eğitimine alacaklar hocam. Artış yok görünürde

Btr yada ders arasında seçim yapsınlar yeter. Ayrıca dersimiz için destek vermeyeceklerse gerek yok.

Hocam bunun anlamı btr sertifikasında olduğu gibi biz bilişim öğretmenleri diğer öğretmelere kurs verip kendi ellerimizle dersimizi teslim edeceğimiz bence. İlkokullara da yazılım dersi ekleneceğini söylemişti bakan öncesinde, sınıfçılara yazılım kursu verilecek onlar ilkokulda bu dersleri işleyecek.

Son düzenleme:
yeni öğretim programını tanıtmak için her ilden BTY dersine giren 2 kişiyi eğitici eğitimine alacaklar hocam. Artış yok görünürde
Başlığı değiştirirseniz iyi olur. Yanlış anlaşılma var sanırım.

Eğitim denilen şey hocamın yazdığı şey. Anadolu liselerinde senebaşında 9'larda ders 2 saatten 1 e düşürüldü ancak 11-12'lere geldi. Bunların tamamı seçmeliydi, yine seçmeli. Eğitim bununla ilgili.

maaşına zam işine son gibi olmasın da. Ders saatlerini artırıp seçmeli yaparlarsa o zaman seyreyle gümbürtüyü.

Umarım artmaz ne güzel maaş karşılığı çalışıyorsunuz daha ne istiyorsunuz artarsa daha fazla yorulacaksınız.

Bazen olumsuz gibi gördüğünüz şeylerde olumlu bir durum vardır. Bunu o an anlayamazsınız ancak zamanla anlarsınız.

Yeni bakanımızın ahlak derslerini arttırıp bilişim derslerini azaltacağını düşünüyorum o sebeple göreve gelmesi bizim için iyi oldu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: btx
Hocam kendi temennisini yazmış bence. Tam tersini düşünüyorum. Derslere elvada diyeceğiz bence(seçmeliye lafım yok zorunlulardan bahsediyorum)

hocam detay verebilir misiniz? ilden eğitime katılmak isterim o yüzden soruyorum
Sayın hocam ilinizde/ilçenizde ve okulunuza yazı gelmiştir. onlarla görüşün. olmazsa orta öğretim şubesi ile irtibata geçiniz.

Ekli dosyalar

• yaz1.JPG
    yaz1.JPG
    165.5 KB · Görüntüleme: 148
Talim terbiye kurulu başkanı bilgisayar öğretmeni. Onun payı olur inşallah. Ama kurs alan sınıf veya diğer branş öğretmenleri değil, bizler girmeliyiz.

Geri