Bilişim Öğretmeni İhtiyacımız Var...(Bursa Otomotiv ATL)

Kodla Büyü
:eek: :? :scared:
Bundan Sonra Bizim okul ancak "AHIR" olur. Kulağa da hoş geliyor: Birlik Ahırı Eskiden Liseydi Şimdi iyi MALLAr yetiştiriyor.

o kadar da abartılacak bir durum yok en azından şimdilik, bazı alanlarda eksiklerimiz çok ama imkanlarımız da diğer okullara göre fazla, birkaç sene sonra çok iyi duruma geleceğimize inanıyorum... :)

Günün Sorusu : Bu bir okulsa, bizimkiler ne o zaman ?

(Not: Konuyu açış sebebiniz farklı hocam biliyorum ama böyle bir okulu görüp dumur olmamak mümkün değil :) )

bu nedir ya insan kendini okulda gibi hissetmezki. mimari yapı çok güzel herşey süper. ben inegöldeyim böle bir fırsat olsa hiç kaçırmazdım formatörlüğe başvurdum ama yakardım görevlendirmeyi:)

Hayırsever vatandaşlarımız böylesine eksiksiz bir okul yaptırıyor Allah razı olsun, ama koskoca devletimiz oraya öğretmen atamaktan aciz, yazıklar olsun böyle düzene başka ne denir ki?

aysegul_' Alıntı:
Günün Sorusu : Bu bir okulsa, bizimkiler ne o zaman ?

(Not: Konuyu açış sebebiniz farklı hocam biliyorum ama böyle bir okulu görüp dumur olmamak mümkün değil :) )

aynen hocam bizimkiler ney acaba 12. sınıf öğrencileri var derste resimleri gösterdim de bizimki bunun yanın da kümes diyorlar...

Bursa da olmak varmış :)

oooooooooooyyyyyyy oyyyyy oyyy süper bir okul gerçekten hocam öğrencilerin keyfine diyecek yoktur hele yatakhaneye bayıldım

zlatanibo' Alıntı:
Hayırsever vatandaşlarımız böylesine eksiksiz bir okul yaptırıyor Allah razı olsun, ama koskoca devletimiz oraya öğretmen atamaktan aciz, yazıklar olsun böyle düzene başka ne denir ki?

haklısın hocam 3 hafta oldu öğretmen bulamadılar, zaten iki alana da öğretmen atanmadı... :cry:

hocam çok güzel bir okulunuz var.
allah her ile bunun gibi daha birçok okul nasip etsin.
böyle bir ortamda öğrenci çok farklı davranır.

Memleketimden bir okul diye inceleyeyim derken lisedeki müdürüm çıktı karşıma..(Kızı da sınıf arkadaşım olan Uğur Hocam..)Okulunuz gerçekten çok güzel hocam..İleride çok güzel işler başaracağınıza inanıyorum..

İnşallah en yakın zamanda bir öğretmen bulabilirsiniz.

sağolasın hocam yavaş yavaş alanları donatıyoruz özellikle motoru görmeniz lazım, ben bilişim için fazla acele etmiyorum açılacak dallara göre donatacağım şimdiden eskimesin, bu arada ağ ve teknik servis dallarını açmayı düşünüyorum...

hocam hala sitede güncel misiniz bilmiyorum ama size danışmam gereken bir konu vardı . kardeşime lise tercihi yapacağız okulunuzda en yüksek puan bilişim bölümünde . ama genel hatlarıyla orayı okuduktan sonra nerede ne iş yapar ,iş imkanı nasıldır bilmiyoruz çevremizde de yardım edecek kimse yok . yardımcı olursanız çok sevinirim :)

okula bak süper
valla liseye dönüp okuyasım geldi.
:+1:

Geri