BİLGİSYARIN DEPFREEZLİ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

Kodla Büyü

ORHAN65

Site Gezgini
2007 model aidata öğretmen bilgisayarına program yükledim. Kapatıp açtığımda programlar silindi. Depfreez vardır diye düşündüm. Saatin yanında depfreeze ikonu yok. ctrl+alt+şift+f6 ya bastım. Herhangi bir şey çıkmadı. Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

deepfreeze varmı yokmu anlamak için ctrl alt shift F6 tuşlarına aynı anda basın karşınıza deepfreeze ile ilgili pencere çıkarsa var demektirr. Çıkmıyosa güvenlik kartı vardır..

Sedat hocam güvenlik kartı olabilir. Güvenlik kartı var ise bilgisayara bir şey yüklemek için ne yapmalıyım.

orhan kardeş, önce pc nin güvenlik kartını iptal edeceksin ondan sonra program kuracaksın.aksi halde kapatıp açtığında korumalıysa eğer yüklediğin programlara elveda demelisin :shock: güvenliği nasıl kaldıracağını biliyorsun değil mi 8)

sol taraftaki ctrl+shift+altve f6 tuşlarının hepsine birden basın eğer program görünmüyorsa emin olmak için msconfig den veya regedit ten başlangıçta frzstake gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam var mı yokmu bir bakın.

Nasreddin Hoca eşeğe binmiş oğluyla pazara gidiyor. Onları ilk gören Hoca ayıp be kazık kadar adamsın kendin eşeğe binmişsin ufacık bebeği yürütüyorsun deyince hoca oğlunuda eşeğe bindirmiş ... her neyse hepiniz bu hikayenin sonunu çok iyi biliyorsunuz. Şaka bir yana ama süper bir dayanışma var bu sitede. Bir de bana web kurmayı öğretirseniz. :mrgreen:

Bizim BTS ında da Aidata PC ler var,ben de Netop Support programını kurduğumda bilgisayar kilitlendi,güvenlik kipten açıp kaldırdıktan sonra kendine geldi.Ben de kurmaktan vazgeçtim ama şimdi filtre tarzı programlar kurmam lazım.
(Ve şunu söyleyeyim ben de satjyer öğretmenim anlamıyom bu kartlardan falan,başlangıçta perncere çıkıyor güvenlik kartlarına dair ondan anlamıştım.Ama anlamadığım öğrenciler Msn Live nasıl kurdular ve Öğretmen PC isede aynı ona nasıl program kurabiliyorum,yardımcı olursanız sevinirim

Geri