bilgisayarlardan NetSupport programını kaldıramıyorum!!!

Kodla Büyü

karter

Üye
arkadaşlardan bilgisayar laboratuarında öğtenci ve öğretmen tüm bilgisayarda NetSupport programı yüklenmiş,programlarda değişliklik yapmak istiyorum fakat mümkün olmuyor. aynı şekilde sistemim imajını da alamıyorum,alsam da yeni pc ye tüklenmiyor zaten.tüm pc lere tek tek format atmak istemiyorum.tüm pc ler de program bütünlüğü olsun istiyorum.çözümü olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

karter' Alıntı:
arkadaşlardan bilgisayar laboratuarında öğtenci ve öğretmen tüm bilgisayarda NetSupport programı yüklenmiş,programlarda değişliklik yapmak istiyorum fakat mümkün olmuyor. aynı şekilde sistemim imajını da alamıyorum,alsam da yeni pc ye tüklenmiyor zaten.tüm pc lere tek tek format atmak istemiyorum.tüm pc ler de program bütünlüğü olsun istiyorum.çözümü olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

... mümkün olmuyor kısmını açar mısınız? Mümkün olmaması mümkün değil...

NetSupport yüklü olduğu için program ekleyip kaldıramıyorum.mümkün olmayan bu idi ama güvenli modda deneyeceğim,teşekkürler. bu arada pc nin sağ alt tarafında NetSupport'ın ikonu var,sağ tıklıyorum fakat orada da pasif yapma yada dondurma gibi seçenekler yok. format en son çare olsun istiyorum mutlaka bir çözümü olmalı,bence de mümkün olmaması mümkün değil :)

Netsupport derken netsupport protect'i kastediyorsunuz sanırım. Güvenli mod olmaz ise herhangi bir linux dağıtımı ile bilgisayarı açıp program dosyalarını silin. Yedek konusunda ise aldığınız yedek ancak aynı donanıma sahip bilgisayarlarda çalışır donanım değişince sıkıntı olur. Bunun için evrensel yedek alma işlemi gerek ki bence bilgisayar sayısı çok değil ise uğraşmayın.

bir bilgisayara format atıp imajını alıp diğer bilgisayarlara yüklemenizi tavsiye ederim.

Geri