bilgisayarıma yükleme yapılmasını engellemek istiyorum

Kodla Büyü

anyas

Üye
Kişisel bilgisayarıma yükleme yapılmasını engellemek istiyorum nasıl bunu yapmam mümkün mü ?
Kullandığım tarayıcı yandex-google chrome

soruyu tam anlamadım ama deepfreeze kullan ... her türlü gider.Bu arada aramıza hoş geldin. İlk mesaj :wink:

kendi oturumun için şifre koy, misafir oturumu da aktifleştir, izinleri de ayarla yükleme falan yapamazlar misafirden girenler.

pasific' Alıntı:
soruyu tam anlamadım ama deepfreeze kullan ... her türlü gider.Bu arada aramıza hoş geldin. İlk mesaj :wink:
Hoş bulduk , demek istediğim ben evde olmayınca bilgisayarıma girenler her hangi birşey indirmesinler istiyorum ve bunu engellemem gerek

ahmtfthh' Alıntı:
kendi oturumun için şifre koy, misafir oturumu da aktifleştir, izinleri de ayarla yükleme falan yapamazlar misafirden girenler.

hocam pc sadece ben kullanmadığım için şifre koyamam program tarzı uygulama yok mu?

anyas' Alıntı:
ahmtfthh' Alıntı:

hocam pc sadece ben kullanmadığım için şifre koyamam program tarzı uygulama yok mu?

User Control diye bir program var hocam. Bu programı kullanarak istediklerinizi yapabilirsiniz. Link isterseniz pm atabilrim.

Geri