Bilgisayarim klavyemi tanımıyor cok acil yardım!!!!

Kodla Büyü

koray1593

Üye
Bilgisiyarima usb klavye mouse taktım portlarda bi sorun yok mousenin kırmızı ısıgı yanıyor ve calısıyor diğer bilgisayar taktım su an klavye mousede calısıyor bilgisayarimi aciyorum bios bölümünde calisiyor ayarlar enabled ama bilgisayar acilinca calısmıyor Donanım yükleme cıkıyor onuda yükleyemiyoru calismadigi için

actim bekledim donanımı yükleme yerine geliyor yanı tıklayıp kurmam lazım ama pc acıldıgında tıklayamıyorum

koray1593' Alıntı:
Bilgisiyarima usb klavye mouse taktım portlarda bi sorun yok mousenin kırmızı ısıgı yanıyor ve calısıyor diğer bilgisayar taktım su an klavye mousede calısıyor bilgisayarimi aciyorum bios bölümünde calisiyor ayarlar enabled ama bilgisayar acilinca calısmıyor Donanım yükleme cıkıyor onuda yükleyemiyoru calismadigi için

Çakışma var.

atın bu adamı forumdan bu ne biçim konuşma tarzıdır. öğretmen olmadığı belli.

"mousenin" diye yazdığı an anladım dışardan olduğunu ayrıca soru da bi bilgisayar öğretmeninin soracağı en soru :) şu üyeliği davetiye sistemine çevirin diyoruz dineleyen yok. adam ulu orta küfür ediyor...

xtasy' Alıntı:
"mousenin" diye yazdığı an anladım dışardan olduğunu ayrıca soru da bi bilgisayar öğretmeninin soracağı en soru :) şu üyeliği davetiye sistemine çevirin diyoruz dineleyen yok. adam ulu orta küfür ediyor...

kesinlikle burasının yol geçen hanı olamayacağı şekilde bir düzenleme yapılması iyi olur. Ayrıca öğretmen forumu burası, bir şekilde öğretmenlikle alakası olmayanları almamak lazım.

benim klavye markam cvs 194 die bişey bilgisayarımı açıyorum fakat klavyeyi görmüyor bilinmeyen aygıt dior nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz

Geri