Bilgisayarım C ve D açılmıyor.

Kodla Büyü

hakimrenk

Site Gezgini
C ye yada D ye tıkladığımda saniyelik olarak küçük bir sayfada dos ekranına benzer bişiler geliyor ve hiçbirşey açılmıyor.
Başka bir programdan File/open dan C ve D deki dosyalar açılıyor.

Hocam virüs vardır bilgisyarında sağ tıklayıpta araştır diyerekte girebilirsin ama autorun firüsleri var bununla alakalı bir konu gecmişti forumda bi araştırırsan ilgili konulara ve gerekli yardıma daha detaylı ulaşabilirsin

Başlat / çalıştır
C: enter :) Virüs yada trojen bulaşmış, inf dosyasıda olabilir

bu programı çalıştır bütün sürücülerin eski haline döner :D

Ekli dosyalar

• Temizlik Arac.zip
    35 KB · Görüntüleme: 5,277
Ramconet . kardeşim o nasıl bi programdı yüklerken temkinliydim çalıştırdım tamam dedim pc daha beter olacak . bir dakika bile sürmedi c: d: E: açılır hale getirdi şaşırdım walla ellerine sağlık :alkis: :idea: :+1: :scared: :p :D :eek: :cry: :cry:

valla benim sorumumu çözmedi programı da çalıştırdım ama hala açılmıyo. Başka önerebileceğin bişey varmı?

yha birader ben yükledim temizlik aracını dos ekranı açıldı devam etmek için bir tuşa basın yazdı bi tuşa bastım kayıt defterine kayıt edilsinmi dedi evet dedim soraa herşey kapandı sorun hala devam ediyor..

10 yıldır pc kullanırım hiç başıma gelmedi. bu haberi okudum 10 dakika sonra bi baktım c: d: ve e: açılmıyor. Bu kadar tesadüf olabilirmi. bana biraz şüpheli geldi dosyayıda lazım olur diye indirmiş ama kurmamıştım. çok garip

benimde öyle oldu ama format attım ondan sonra c ve d açılmadı bilmiyorum nedenini yardımcı olursanız seviniriz

mükemmel c ve d otomatik açılıyor çok teşekkürler.formattan kurtuldum.valla emeği geçen herkese teşekkürler

çok teşekkürler

format çekmeyi bile düşünmüştüm. Allah bilgiyi faydalı işlerde harcayanlardan razı olsun.

Aramadığım ve aklıma gelmeyen bi sorundu. Konuyu açana da programı verene de Çok Teşekkürler :alkis:

ben bir defa çalıştırdım bilgisayarınızı yaniden başlatılsınmı dedi evet dedim bişey olmadı bende bidaha çalıştırdım oldu. çok tşk ederim. c ve d ye adres satırından ve bilgisayarım-sağ tık-yönettende açılıyordu ama uzun iş.

bende de sorun formattan sonra yaşanmaya başladı, öğrenci bilgisayarlarıdnan 2sine format attım ikisindede sorun oluyor bu c ve d, izniniz yok diyor gimrye ya da girmiyor nasıl iş bu ya format atmadan önce böyle bir sorun yoktu? bu programı denemedim deneyince görecez bakalım...

arkadaşlar herhangi bi sürücüde yada flashlarda autorun problemi olanlar birde amvo virüs yok edici diye google da arttırsın bi visual basic dosyası var autorun problemini kökünden çözüyor hdd de ne var ne yok hepsini görünür kılıyor bu kurulum gerektirmiyor sadece bir dosya tıklıyorsunuz çalışıyor bi sitede de kodları görmüştüm kopyalayıp not defterine yapıştırıyorsunuz visual basic dosya uzantısıyla kaydediyorsunuz tamamdır

Geri