bilgisayarbilişim.net alışkanlık oldu.

Kodla Büyü
benimde chrome un ilk sayfasıdır. Bakmazsam sanki bir şeyler kaçırıyormuşum gibi oluyor. Hele otomobil klübü de çok hoş.

Çok yardımını gördüm, okulunda zümresi olmayan bizim gibi branşlar için çok önemli bir ortam. Site yöneticilerine ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.

bu siteyi ilk kuranlar yozgat şefaatliden ev arkadaşım ve başka bir arkadaşım muhasebe ve finansman öğretmeni olmama rağmen o zamanlar siteye üye olmuştum çok şey öğrendim. sonra php ve c# kodlamayı öğrendim burada çok insana yardımcı oldum. çözemediğim bir sorun olduğunda buradakilerden yardım istedim. çok büyük bir boşluğu dolduruyor.

:alkis: :alkis: :alkis:
internete girince 1 numara bilgisayarbilisim.net bende.
aynen alışkanlık oldu.

üniversitede öğrenmediğim kadar burada öğrendim. şimdi bi şekilde idare ediyoruz da mesleğe ilk başladığımda burası benim için tam bir öğretmendi her konuda. emeği geçenlere teşekkürler

Okula geldiğimde ilk işim siteyi açmak oluyor:)

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Şu siteye 2013 yılında üye oldum. 2009 yılında üye olmadığıma pişmanım. 4 yılım boşuna geçmiş.

:alkis: :alkis: :alkis:

güzel bir alışkanlık.

siteyi kuranlara, foruma yazanlara, yazmadan bakanlara da teşekkürler :) :+1:

biz burda aile gibiyiz üye sayimiz hergün artsada cogu birakip gidiyor ve dükkani gene her zaman ki gibi biz kapatip aciyoruz :)
adminlere ve emegi gecen herkese teşekkürler

Tapatalk sağolsun telefonu elime alınca hemen giriyorum. Günde kaç kere girdiğimi hiç saymadım hatırlamıyorum :)

Her gün düzenli takip etmeye çalışıyorum. Branşdaşlarımla biraraya geldiğim tek site :+1: :alkis:

Siteyi kuran ve yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese çok teşekkürler.Gerçekten site bize birçok konuda yardımcı oluyor.

Geri