bilgisayar ve internet egzersiz planı arıyorum

Kodla Büyü
arkdaşalr yeni geldiğim okuldaki diğer öğretmen arkadaş geçen yıl egzersiz yapmış bana önceki idarecilerim yapamazsın demişlerdi bu konuda bilgisi olan varmı?

milli eğitim der dışı egzersiz yapılabilecek dersleri belirledi ve listeyi okullara gönderdi,listede bilgisayar yok,daha öncesini bilmiyorum ama şuan kabül edilmediği anlaşılıyo listeye göre.Müracaat tarihi de bitti diye biliyorum..

bu hafta yapılıcak sanırım müracatlar arkdaşalr hazırlanıyordu ???

Ben okudum yazıyı öyle bi egzersiz konusu yok meb'in gönderdiği genelgede baştan sona okudum . Halk eğitim de belki böyle bir kurs olmuş olabilir.

aybarsb' Alıntı:
bilgisayar ve internet egzersiz planı arıyorum.cok acil yardımlarınızı bekliyorum.........
Böyle bir egzersiz yapılabildiğinden emin ol, plan kolay, hallederiz...

bizdede egzersiz yapacakların ismi istendi.. bilg yok die biliyorumm.. hem ile olebilir anca sanırsam galiba..

bilgisayardan egzersiz yok ama bir türkçeci ile birlikte dergi çıkararak egzersiz yapılabildiğini duymuştum
ne kadar doğrudur bilemem ama dergi çıkaran arkadaşlar bu nu egzersiz olarak gösteriyorlar

arkadaşlar beni bir öğretmen arkadaşım aradı onun bilgisayar egzersizi verebileceğini söylemişler ve acil plan istemişler böyle bir plan var mı? varsa paylaşırmısınız

hocam öncelikle böyle bir egzersiz yok. Ama illa yapacam diyorsan ben öyle birşey hazırlamıştım. Aralık ayı başlayıp, haziran bitiyor. işine yararsa yap. haftasonları bu egzersiz. tüm tatiller çıkarılmış şekilde. Formatör isen hafta içi veremiyorsun biliyon.

Ekli dosyalar

• egzersiz-bbnet.rar
    7.3 KB · Görüntüleme: 589
müdür bugün bana egzersiz aç haftada 6 saat dedi. gerçekten yok mu? açarsam ne olur?

zilal' Alıntı:
müdür bugün bana egzersiz aç haftada 6 saat dedi. gerçekten yok mu? açarsam ne olur?

olmayan birşeyi açamazsınız sayın hocam :) Btci olarak ek sertifika vb olmadan açabileceğiniz tek egzersiz, tübitak ve meb proje yarışmalarına vs katılım için proje egzersizidir.

Arkadaşlar meb destekli proje yarışmalarına katılmak için bilişim ve internet yada web tasarım gibi proje oluşturmak amaçlı egzersiz açsak olur mu?

İkinci sorum da formatör öğretmenler olarak hafta içi 17:00-18:30 arası 2 şer saatten açamaz mıyız...
Gerçi mesai saatleri için de de açıp açamayacağımız da hava da duruyor, farklı uygulamalar yapılabiliyor heryerde..
Bütün çalışmalar son surat devam ediyor ama BT öğretmenleri sürünmeye devam

hector1675' Alıntı:
Arkadaşlar meb destekli proje yarışmalarına katılmak için bilişim ve internet yada web tasarım gibi proje oluşturmak amaçlı egzersiz açsak olur mu?

İkinci sorum da formatör öğretmenler olarak hafta içi 17:00-18:30 arası 2 şer saatten açamaz mıyız...
Gerçi mesai saatleri için de de açıp açamayacağımız da hava da duruyor, farklı uygulamalar yapılabiliyor heryerde..
Bütün çalışmalar son surat devam ediyor ama BT öğretmenleri sürünmeye devam

bilmiyorum hocam. müdür bey bana neye dayanarak aç dedi bilmiyorum.
8. sınıflardan dersimi aldılar.. beni de egzersiz aç diye kandırdılar demek ki.. :verymad:

Yok ole bişi :lol: Ha biri hazırlayıp sunmuştur idare ve ilçe bakmadan onaylamıştır bilmiyodur o ayrı. ama Yok ole bişi :lol: Ben satrançtan yapıyorum.

mgkmgk' Alıntı:
aybarsb' Alıntı:
bilgisayar ve internet egzersiz planı arıyorum.cok acil yardımlarınızı bekliyorum.........
Böyle bir egzersiz yapılabildiğinden emin ol, plan kolay, hallederiz...

ders dışı eğitim yönetmeliğinde böyle birşey yok.. ama burası türkiye..

yaw arkadas dersimiz yok en sacma dersin egzersizi var bizim oda yok .sanki milli eğitim bt bölümü ile kan düşmanı!!!

6 yıldır birtanemi hakkımızda olumlu bişiy olmaz yuh artık diyorum.ama salaklık bizde yüksek puanla öğretmenlik yazarsan mustehak bize ;eşek hoşaftan ne anlar!!!

arkadaşlar egzersiz şu an için sadece ortaöğretim de açabiliirsiniz.

heryıl TUBİTAK ın gerçekleştirdiği Bilim Olimpiyatları nda Bilgisayar Olimpiyatı na öğrenci katmak koşuluyla.

Zaten Egzersiz kurslarında Bilim Olimpiyatlarına öncelik verilir diyor.

Ama ilköğretim maalesef böyle bir uygulama yok.

Fakat işin tuhaf tarafı bu olimpiyatlarda da bilgisayar sorusu yerine genellikle olasılık, permitasyon, vb.gibi sorular soruluyor...

Yani matematik anlatmak gerekiyor:)

bozo' Alıntı:
arkadaşlar egzersiz şu an için sadece ortaöğretim de açabiliirsiniz.

heryıl TUBİTAK ın gerçekleştirdiği Bilim Olimpiyatları nda Bilgisayar Olimpiyatı na öğrenci katmak koşuluyla.

Zaten Egzersiz kurslarında Bilim Olimpiyatlarına öncelik verilir diyor.

Ama ilköğretim maalesef böyle bir uygulama yok.

Fakat işin tuhaf tarafı bu olimpiyatlarda da bilgisayar sorusu yerine genellikle olasılık, permitasyon, vb.gibi sorular soruluyor...

Yani matematik anlatmak gerekiyor:)

katarız sonuçta kazanmak zorun da değil demi :p

bunun için egzersize şimdiden mi başlamak gerekiyor

zilal' Alıntı:
esenordelarthe' Alıntı:
bundan daha iyisini bulabilir misiniz bilemiyorum acaba hangi sınıf için arıyorsunuz
http://www.bte.org.tr/belge/egzersiz/bt ... _plani.pdf
http://www.bte.org.tr/ders_disi_egitim_ ... rnegi.html

başvuru çok mantıklı ve güzel. ama şuan da egzersiz açabileceğimiz anlamına gelmiyor sanırım . ilerde dikkate alırlar inşallah

açamamak için başvurumuzun reddedilmesi gerekiyor :D denemeye değer bizler de başvurduk bir zamanlar reddedildi onun için meb yetkililerine dernek adına başvuru yapıyoruz. :)

böyle bir egzersiz yok diye biliyorum.. eğer yapıldı ise hangi dayanağa göre yapıldı.. ? başınız ağrımasın hocam..

böyle bir egzersiz yok diye biliyorum.. eğer yapıldı ise hangi dayanağa göre yapıldı.. ? başınız ağrımasın hocam..

7-8.sınıflara yönelik anlatokulunu.org u da destekleyecek şekilde web tasarım egzersizi açmak istiyorum. Böyle bir çalışma yapan var mı??

Geri