Bilgisayar Usb Belleği Görmüyor...

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım usb belleklerimi görmüyor. 4 porta da taktım çalışmadı. Disk yöneticisine baktım usb belllekler orada da gözükmüyor ama başka bilgiyarlarda sıkıntısız çalışlıyor. Sorun ne anlayamadım :( Ne yapmam lazım? Yardım ederseniz çok sevinirim...

Kimse cevap vermemiş ama ben çözdüm sorunu :) Başka birisi böyle bir sorunla karşılaşırsa diye çözüm şöyle: Bios pilini çıkartıp 15 dakika sonra geri taktım, harddiski ve ram bellekleri söküp geri taktım, daha sonra sistem geri yükleme yaptım ve sorun çözüldü :)

ben lab daki bir bilgisayarda yaşıyodum bu sorunu tahtalardan vakit bulabildiğim anda deneyecem hocam saolun

cinefil' Alıntı:
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım usb belleklerimi görmüyor. 4 porta da taktım çalışmadı. Disk yöneticisine baktım usb belllekler orada da gözükmüyor ama başka bilgiyarlarda sıkıntısız çalışlıyor. Sorun ne anlayamadım :( Ne yapmam lazım? Yardım ederseniz çok sevinirim...
BİOS pili tükenmek üzeredir. Pili yenisiyle değiştirin. Bazı durumlarda USB'lerden 1'i çalışır diğerleri çalışmaz. Aynı anda 2-3 flash takılınca hiç biri çalışmaz.

YusufULUCANLAR' Alıntı:
cinefil' Alıntı:
BİOS pili tükenmek üzeredir. Pili yenisiyle değiştirin. Bazı durumlarda USB'lerden 1'i çalışır diğerleri çalışmaz. Aynı anda 2-3 flash takılınca hiç biri çalışmaz.
evet doğru olabilir. Teşekkürler hocam

Arkadaşlar bu sorun yine başıma geldi. :? Sistem geri yükleme yapmıştım, sonra yine sorun oldu. büyük ihtimalle bu sorun virüs ile alakalı... Tam format atacaktım ki bişeyi farkettim. Flash bellek bilgisayara takılı iken uyku moduna alıyorum, tekrar bilgisayarımı açtığımda flash belleği bilgisayar görüyor. Bu bilgisayarları anlamak mümkün değil :p Bilgisayarı açıkken görmüyor, uyku modunda takıyorum, bilgisayarı açıyorum görüyor. Ne enterasan :puhaha:

Geri