bilgisayar öğretmenlerine gerek yokmuş

Kodla Büyü
Madem gerek yokmuş.İşi bırakalım o zaman arkadaşlar.Bakalım MEB'de fuzuli miyiz, değil miyiz Nimet Çubukçu anlasın bakalım..

Olur mu ya kim demiş bilgisayar öğretmenlerine gerek yok.

Biz olmazsak müdürün ilginç web sayfası istekleri nolacak, memurun excel öğrenmeme çabası nolacak, öğretmenlerin bilgisayarcıya para vermemek için format attıracak kimi olacak, öğrencilere kim oyun oynatacak, saçma sapan anketleri kim organize edecek, kim elektrik tesisatı ile ilgilenecek, kim kamera sistemi ile ilgilenecek, kim, kim, kim...

togius' Alıntı:
bt öğretmenine gerek yok dememiş bt dersine gerek yok demiş..aynı şey değil kanımca...

Konunun öğretmen olarak değil ders olarak tartışılması gerekir...Ki bende şu anda formatörlük yapmıyorum ancak kadro gelirse ve mesai saatleri vb haklarımız düzenlenirse derse girmek istemiyorum.

saaf dostum saf olma. bt dersi olmayınca Bt öğretmenide olmaz. öğrencisi olmayan tek branş. Bende eğitici formatörüm 4 senedir ama 1 senede ondan önce okul for.lğü yaptım toplam 5 sene. Buna rağmen anladım ki bt dersi kalktımı bakanlığın bize ihtiyacı kalkıyor. İlk atama başvurularında ( kadro verecek insan ki tüm okullara 1 bt ci verdiğini düşünürsek) açığı kapamaya kalkardı şimdi ise tek. tas. branşı olarak da bt cileri alıyor. Omuzlarımızın üstündeki protein kütlesini azıcık çalıştıralım. Bizim branşımızın ve memleketin geleceği için Bt derslerini yeni bir müfredatla gelmesi şart. Yoksa inanın BT Rehber Öğretmenliği kadrosu felan geleceği yok. Gelmesinde .

bak senin yaptığı terbiyesizlik haddini aştı...çocuk musun nesin her seferinde adımla dalga geçmek zorunda mısın? yazdığın hiçbir şeyi okumadım çünkü bunu hakedecek kapasiteye sahip değilsin...Senin kadar terbiyesiz bir adam görmedim..2.kez karşı karşıya geliyoruz ve 2.kez yazına aynı şekilde başlıyorsun...Senin gibi adamlara müstehak işte böyle bakanlar...

okumayayım dedim yine okudum protein kütleni baya çalıştırmışsın peki şu konuda da konuş bakalım 5 yıllık öğretmen arkadaş...(dünkü çocuklar başımıza tecrübe timsali kesildi) Bilgisayar öğretmenlerini başk branşa kaydırdılar söyler misin bana fatih projesini kim yürütecek? (herhalde resim öğretmenleri yürütür o da olmadı zaten boşlar rehberlik öğretmenleri) İşiniz gücünüz ortalığa fesatlık yaymak, fesatlıktan başka bildiniz yok..İşiniz gücünüz de parti...kişisel görüşünüze uymayan partiyi hemen karalarsınız...Adamlar iyi şey yapsalar bile, sözleşmelilere kadro verilmezken kadro verilsin diye ortalığı yıkarsınız verilince de zaten bunlar getirdi düzeltecekte bunlardı dersiniz...Ondan sonra kendi yetersizliğiniz başkasına maledersiniz..Sizin gibileri bilmiyor muyum ben 10 yıldır bu sektörün içindeyim...10 yılda 12.okulumu çalışıyorum..

Aslında sendika ile irtibata geçersek, sorunların çözümelrine bir nebze de katkımız olacağıınz düşünüyorum.

amip33' Alıntı:
Kimse kusura bakmasın, normalde görüşlere çok saygılı bir insanım Ama bundan sonra;
Bunların partisine verdiğiniz her oy branşımıza ettiğiniz ihanettir.
bene aynen arkadaşımın görüşüne katılıyorum

mrtcmhr_13 sen önce Türkçeyi, cümle kurmayı öğren. nimetten sanıyorsunuz diye bi cümle mi olur. konuşmayı beceremeyen birinin düşünmeyi becerebileceğini zannetmiyorum. bırak da böyle önemli meseleleri düşünebilen kişiler konuşsun. gerek olup olmadığı konusunda fazla yorma narin beynini.

Geri