Bilgisayar öğretmeni Teknisyen olurmu

Kodla Büyü

ismailt

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bizler okullarda bilgisayar teknisyeni olarak resmiyette görev değişikliğine gidebilirmiyiz.Meraktan soruyorum.
Bazı liselerde teknisyenler varmış 2600 maaş alıyormuş.Sanırım teknisyenler 2 yıllık mezunu değil mi? :)

Sayın hocam benim okulumda teknisten var. Türk telekomdan Meb e geçmiş ve bizim okula teknisyen olarak vermişler. Maaş bordrosunu ben biliyorum 1800 lira maaş alıyor . ben daha 2800 aldığını görmedim.

hocam ben gözümle bordro görmedim ama gören iki farklı öğretmen arkadaşımın ikisi de 2600-2400 arası diyor.Tabi onların sınıf farkı bilmem ne gibi ayrıcalıkları oluyor mu bilmiyorum

teknisyen orta okul mezunu, tekniker önlisans mezunu olması lazım. bizim kurumda var ama bt alanında değil. 2500 civarı alıyor.

telekomdan geçenler 2500 alıyor. üniversite diplomanız olduğu için siz teknisyen olamazsınız.
bu teknisyenler geçmişte 4000 tl alıyorlardı. özelleşince bir kısmı meb e geçti.. geçenlerin maaşı diğer teknisyenlerle eşleşinceye kadar 2500 de sabitlendi 2005 den beri 2500 alıyorlar..

beyzadem' Alıntı:
Sayın hocam benim okulumda teknisten var. Türk telekomdan Meb e geçmiş ve bizim okula teknisyen olarak vermişler. Maaş bordrosunu ben biliyorum 1800 lira maaş alıyor . ben daha 2800 aldığını görmedim.
Nedense bende 1800 alanını görmedim 3000 e yakın alıyorlar ha bu arada sayman 3250 tl alıyor maaş listesine iyi bakın.
Ha bide döner sermaye varsa oradanda alıyorlar bazı okullarda açık lise dersine bile giriyorlar kesinlikle bizden iyiler (maddi olarak)

Geri