Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 + DVD Çıktı

Konu, 'Ders Kitapları, Etkinlikler, Sunumlar, Materyaller' kısmında hakanyandım tarafından paylaşıldı.


 1. hakanyandım

  hakanyandım Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.411
  Beğeni:
  87
  Değerli arkadaşlarım hepinize merhaba;

  1 yıl aradan sonra kitabımızın yeni versiyonu, “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2” ile karşınızdayız. “Bilgisayar Bilginizi Güncellemenin Zamanı Geldi!” sloganı ile hazırladığımız 528 sayfadan, 572 konu başlığından oluşan ve 80 gr. 1. kalite kâğıda basılan kitabımızın yanında bir de DVD hediyemiz var.

  Çok emek harcadığımız ve sizinle paylaşmak için sabırsızlandığımız eserimiz karşınızda. Öncelikle hedefimiz Bilişim Teknolojileri alanında eğitim veren meslektaşlarımızın kütüphanelerinde yer almak ve Bilgisayar eğitiminde çoğunluğa ulaşmaktır.


  [​IMG]

  Kitap Hakkında Bilgi

  Yeniden geldik. Eksiklerimizi tamamlayıp tekrar aranızdayız. Önerileriniz doğrultusunda kitabımızı yeniden şekillendirdik. Ne mutlu ki “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu” çok sevildi ve okuyucusundan olumlu yorumlar aldı. 7’den 70’e herkese bilgisayar öğretmek istediğimizi belirtmiştik. İstediğimiz gibi oldu. Ortaokullara, liselere, halk eğitim merkezlerine, meslek yüksekokullarına, üniversitelere yüzlerce kitabımızı ulaştırmanın ve bu eseri yenileyip tekrar karşınıza çıkabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlk baskının bu kadar kısa sürede tükeneceğini düşünmüyorduk. Tepkiler olumlu gelince hemen kitabın ikincisi için çalışmaya başladık. Sizlere aynı ürünü sunmak istemedik. Yenilenmemiz gerekiyordu. Kitabın anlatımı ve içeriği ile ilgili aldığımız güzel dönütleri taçlandırmak ve benzer yorumları tekrar duyabilmek için çalıştık. Windows 7 anlatımının yanında Windows 8.1 ve Windows 10’u dâhil ettik kitabımıza. Aslında işletim sistemine çok bağlı bir kitap değildi Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu. İşletim sisteminden bağımsız onlarca güncel konuya da değiniyordu. Windows 7 işletim sisteminde gerçekleştirdiğimiz önemli işlemlerin Windows 8.1 ve Windows 10’da nasıl yapıldığını da ekledik kitabımıza. Farklı işletim sistemi kullanan kullanıcıları tek çatı altında toplamak istedik. Konu hakkında çok fazla bilgiye sahip olmayanları düşünerek oldukça basit, bilgisine bilgi katmak isteyenleri düşünerek de oldukça yenilikçi bir kitap oldu Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2.
  Kitabımızın en önemli yeniliği ise şüphesiz DVD eklemesi oldu. İzle, Uygula ve Öğren sloganına sahip DVD yeniliğimiz karşınızda. Bu DVD’de temel bölümdeki onlarca konuyu ve Word-Excel-PowerPoint programlarının tamamını video anlatıma dönüştürdük. Kursa gitmeye vakti olmayanları da düşündük video anlatımları gerçekleştirirken. Biraz “fastfood” bir DVD oldu. Kullanıcıların bilgisayara her yönüyle hâkim olması için bu anlatımların oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz.

  İlk kitabımızda Excel örneklerimiz çok ses getirmişti. Excel örneklerinin sayısını arttırıp yanına Word uygulama örneklerini de ekledik. Word, Excel uygulama örneklerini, çözümlü hallerini ve video anlatımlarını sizlere sunuyoruz. Bunların yanı sıra yüzlerce slâyttan oluşan eğitim sunumları, temel bölümdeki uygulama soruları-cevap anahtarları ve önemli konuların PDF dosyaları DVD’mizde yer alıyor.
  Bu şekilde yazınca çok emek harcadığımızı fark ediyoruz ama hiç yorulmadan, büyük bir heyecan ve bir an evvel bu ürünü sizlere sunmanın telaşı ile keyif içinde çalıştık. Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 karşınızda. Bilgisayar öğrenmenin en keyifli halini sizlere sunuyoruz.

  Faydalı olması dileğiyle…
  Hakan YANDIM
  Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

  Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 Konu Başlıkları

  Bilgisayar Kullanımı
  İşletim Sistemi Kurulumu
  İnternet ve E-Posta
  Outlook (E-Posta Yönetim Yazılımı)
  Word (Kelime İşlemci Programı)
  Excel (Elektronik Tablolama Programı)
  PowerPoint (Sunu Hazırlama Programı)
  Windows 8.1 Yenilikler - Farklılıklar - Genel Bakış ve Önemli Özellikler
  Windows 10 Yenilikler - Farklılıklar - Genel Bakış ve Önemli Özellikler
  Office 2016 Yenilikler

  Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 - Yardımcı DVD Hakkında Bilgi

  Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 Yardımcı DVD'sine hoş geldiniz. Bu DVD'yi hazırlarken öğrenme sürecinde kitaba destek olması konusunda çok çaba sarf ettik. Kitabın sayfalarında ilerlerken DVD içerisinde yer alan materyaller ile öğrenme sürecinizi destekleyeceğiz.

  Video anlatımlar bölümünde kitapta yer alan birçok konunun video anlatımı yer alıyor. Temel bölümde ve diğer bölümde öğrenmenizi destekleyici uygulama sorularının video anlatımlarını DVD'ye ekledik. Ayrıca Word, Excel ve PowerPoint konularının tamamını bu bölümde video anlatıma dönüştürdük. Video eğitimlerimiz toplam 98 videodan oluşuyor. Video eğitimlerin toplam süresi ise 9 saat 42 dk.

  Eğitim sunumları kısmında 1250 slayttan oluşan sunumlarımız öğrenme sürecinde kitaba eşlik edecek. Eğitim sunumları özet bilgileri içerdiği için daha detaylı bilgi almak istediğinizde mutlaka kitapta yer alan ilgili konuya geri dönmelisiniz.

  PDF Belgeler bölümünde bazı konuların PDF kitapçık hallerini size sunmak istedik. Bu bölümde yer alan özellikle uygulama sorularının çıktılarını alıp bilgilerinizi deneme imkanı bulacaksınız.

  Word Uygulamaları kısmında 18 tane uygulama çalışmasında sizlere 97 tane soru yönelttik ve bunları kitapta ilgili konuyu inceledikten sonra uygulamanızı istiyoruz. Bu uygulamalarda sorun yaşadığınızda video anlatım bölümünde yer alan ilgili videodan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz yine Word Uygulamaları kısmında bu örneklerin çözümlü hallerini inceleyebilirsiniz.

  Excel Uygulamaları kısmında kitapta ekran çıktıları ile adım adım anlattığımız örnekler yer alıyor. Size önerimiz yine Word ile benzer şekilde Excel konusunda ilgili örneğin kitap üzerinde yapılışını inceledikten sonra bu dosyalar üzerinde kendiniz işlem yaparak öğrendiklerinizi pekiştirmelisiniz. Takıldığınız işlem adımlarında kitapta yer alan ekran çıktıları üzerinden kontrol etmeli ve adım adım işlem basamaklarını tekrarlamalısınız. Şüphesiz ki bu uygulamalar, kitabı takip ederken kendiniz uygulayarak öğrenmeniz açısından oldukça önemli. Bu Excel uygulamaları sayesinde 42 dosyada toplam 125 işlem yapacaksınız.

  Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 - Yardımcı DVD İçeriği

  Video Anlatımlar (98 Video – 9 saat 42 dk. Eğitim)
  Eğitim Sunumları (19 Sunum – 1250 Slayt) - Düzenleme Yapılabilir Biçimde -
  PDF Belgeler (54 sayfa)
  Word Uygulamaları (18 Uygulama Belgesi-97 soru)
  Excel Uygulamaları (42 Uygulama Belgesi+42 Çözümlü Uygulama Belgesi+125 işlem)

  Şimdi söz sizde…

  Kitabımızın Çizgi Market Üzerinden Sipariş Linki:
  http://market.cizgi.com.tr/product/educ ... lg-kitap-2
  Kitap Satış Fiyatı 29 TL - Kargo Dahil

  Eğitim kurumları için toplu alım taleplerinizi info@bilgisayarogrenmeninkisayolu.com adresine iletip eğitim seti fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

  Not: Satın alma işlemi için TC kimlik numarası istenmektedir. Bu faturalandırma için yasal olarak bir zorunluluktur. Ancak TC kimlik numarasını paylaşmak istemeyenler bu alana 11111111111 gibi rasgele rakamlar girebilirler.


  Kitabımız ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için:
  Kitabımızın Web Sayfası: http://www.bilgisayarogrenmeninkisayolu.com
  Kitabımızın Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/bilgisayarogrenmeninkisayolu
  Kitabımızın Twitter Sayfası: https://twitter.com/bil_ogr_kisayol

  BİLGİSAYAR ÖĞRENMENİN KISAYOLU 2 + YARDIMCI DVD YORUMLARI


  Burak UYSAL – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Bilindiği sanılan konuları sade ve akıcı bir dil anlatımı ile sıkılmadan öğrenip tekrar yapabileceksiniz. Özellikle halk eğitim merkezinde görev yapan arkadaşlara yol gösterici, dolu dolu içeriğe sahip bir kitap. Sadece halk eğitime yönelik olarak düşünmekte yanlış olur. Kitapta açıklanan ve yapılan uygulamalar her düzeye göre. Yanında gönderilen DVD için verilen emek yadsınamayacak derecede çok. Konu sunuları, pdf notlar, konu videoları, uygulama videoları, çözümlü ve açıklamalı anlatımı ile kişilere bol çeşitli öğrenme imkânı sağlıyor. Bütün Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin okuyup faydalanması, kitaplıklarında bulunması gerekli.

  ogretmen006 – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  eğitim teknolojileri zirvesi kongresine geçen sene gittim bu sene de gittim 5 oturuma katıldım hiçbirisi hoşuma gitmedi tek hoşuma giden şey hakan yandımın kitabını almak kısmet oldu inceledim cidden güzel çalışma

  dikistutmazsabri - Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Halk Eğitime tayinim çıktıktan sonra kitabı alıp incelemiştim. Anlaşılır dili olması, win 7-8 ve 10 a göre olması, DVD deki sunumlar ve videolar her şey süperdi. Kursta daha çok şey anlatabilmek, daha fazla uygulama yapabilmek adına kursiyerlerin not tutmasını istemiyordum. Benim de not hazırlayacak vaktimin olmaması sebebiyle 15 adet aldım. Kursiyerlere kitapları verdim. Kitabı inceleyin, beğenip almak isterseniz parasını verirsiniz, yok istemezseniz kurs bittiğinde geri verirsiniz dedim. Birçoğu beğendiğini ve almak istediklerini belirttiler.
  Hakan öğretmenimin emeğine sağlık. Büyük bir açığı kapattı. Çok Çok Teşekkürler.


  M_esen – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Hocam DVD içeriği dolu dolu. Bir BT öğretmeni sadece sizin kitap ve DVD ile dersi dolu dolu işler. Kitabın ilk konularına sağlıklı bilgisayar kullanımı, BT kullanım alanları konuları eklerseniz birde en son kısma strach ekledi mi işlem tamam. Ellerine sağlık

  Cumhur TORUN – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  kitabi ve video eğitimleri yeni inceleme fırsatı buldum. hakan hocamı tebrik ediyorum. bilişim alanında yazılan tüm kitapları almaya ve inceleme gayret ederim. ama bu genişlikte ve bu kadar zengin örnekle, üstüne üstelik adım adım, hiçbir soruya gerek kalmadan anlatan bir kitap görmedim desem, mübalağa yapmıyor olurum. "for dummies" serisi kitaplar vardır. hakan hocam "computer use for dummies" kitabini yazmış.
  emeklerine sağlık hakan hocam. tekrar tebrik ederim.

  Hasari KAŞKAN – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Kitap elime ulaşır ulaşmaz inceleme fırsatı buldum; Kitapta yok yok diyebileceğimiz düzeyde bilgilerle donatılmış. Günlük sorunların çözümüne bile değinilmiş bilgisayarla yeni tanışan biri için bulunmaz nimet, bilgisayarı biliyorum diyenler içinde eksiklerini giderebileceği bir kaynak olmuş. Birinci kitap çok iyiydi bu ise mükemmel olmuş. İnanın kitapta kusur aradım eleştirecek tek bir nokta bulamadım (ancak kendi kendime görseller renksiz diyebildim ) kitap ince elenmiş sık dokunmuş. Kitap incelemesinden sonra DVD'yi incelediğimde Hakan YANDIM hocamızın ne denli emek verdiğini anladım. Videolar, PDF' ler sunular, belgeler ve uygulamalar içeriği dolu dolu. Bu emek, bu çaba bu başarı beni yerimden titretmedi desem yalan olur. Tebrikler bundan daha iyisi olamazdı. Hakandan iyi şeyler bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

  Fahrettin TOPÇU – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  hocam ilk kitabınızdan sonra ikincisi de elime geçti. DVD çok güzel olmuş.

  Olcay BÜYÜKÇAPAR – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Hakan hocamın ellerine sağlık. İlki gibi ikinci baskısı da muhteşem olmuş. Ortaokulda rahatlıkla kullanılabilecek halde bence de. Tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim Hakan hocam. Televizyon programında da yer bulması ayrıca beni de çok sevindirdi, bu kadar emek çaba mutlaka hak ettiği takdiri görmeliydi.

  Hero26 – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Hocam öncelikle tebrik ederim. Anlaşılabilirdik açısından diğerlerinden çok farklı. DVD de yer alan Word uygulamalarını 5. Sınıf öğrencilerime uygulatmaya başladım çocuklar bu uygulamalardan daha fazla olup olmadığını sordular. 5. ve 6. Sınıf derslerinde epey işime yarayacak sunumlar. Çok dolu dolu bir kitap ve DVD olmuş eminim ki içinde çok emek var...

  Selim BAYKÖSE – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Hakan hocam, sen ne yaptın kardeşim böyle.. Çalışmanın buram buram kalite kokacağını biliyorduk çünkü seni biliyoruz kardeşim ama gerçekten koparmışsın bu çalışmayla..
  Kitap harika olmuş, yanında gelen DVD içerikleri hele mükemmel... İçerik gayet anlaşılır bir dille, detaylı olarak işlenmiş DVD de ki video ve sunularla da desteklenmiş... Verilen emek gerçekten takdire şayan, çalışmayı yapan kişi işin mutfağında olunca, tecrübelerde eklenince ortaya çıkan üründe böyle kaliteli oluyor...
  Emeklerine sağlık kardeşim...

  Hastasıyız dede – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  siparişi verdim, çizgi markette Nabi avcının kitabı incelerken resmini gördüm, keşke kitabın MEB tarafından resmi kitap olarak kabul edilmesi istenseymiş, emeği geçen herkese teşekkürler.
  Not : Ben ilk kitabı da almıştım, tüm sayfaları tek tek tarayıp pdf haline getirmiştim, bu sene boyunca da dersimi o kitaptan işledim, çocuklarda kitaptan hem tekrar hem de takip ettiler, bunu da öyle yapacağım inş.
  kesinlikle böyle bir kitaba ihtiyaç vardı. bu kitabı 5. sınıfta anlatıp bilgisayar kullanımı ile ilgili eksikleri çözdükten sonra 6. sınıfta scrach, kodu game lab, small basic vb. programlar ile programlama mantığı geliştirme işine girişeceğim.
  kitap şu an var olan ihtiyacımızı karşılamakta, emeği geçenlerin ellerine yüreğine sağlık.

  Tucker_boi – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  mükemmel bir anlatım ve içerik teşekkürler ...

  compeach 06 – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Teşekkür ederim hocam . Bu kitap yılların sorununa çözüm buldu.

  Antipc – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Tebrikler hocam, emeğinize sağlık, kitap kısa sürede elime ulaştı. Akşam çayında elime alıp okuyorum mükemmel bir anlatım. Bilgisayar öğrenmek isteyenlerin karşılaşabileceği sıkıntılara işaret eden durumlar anlaşılır bir dille ifade edilmiş. Bazı kitaplarda benim dahi anlamadığım ifadeler olurdu. Bu kitaptaki anlatımı çok beğendim.

  acer50 – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  kitabı 2 gündür inceliyorum, bir bilgisayar öğretmeninin ders kitabı ancak bu kadar olurdu, kitabın dili ve anlatımı çok sade anlaşılır, görseller güzel. tam tavsiye edilecek kitap gerçekten. Emeğinize, elinize sağlık, destek verenlere de teşekkürler.
  Kitabın DVD sini tam inceleyemedim ama Word uygulamaları az ve basit gibi geldi bana, 3. kitaba uygulama örnekleri çoğaltılırsa tadından yenmez hocam

  Elrond – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  süper kitap. sonunda MEB'in yapamadığını hakan hocam yaptı...çok kapsamlı bir kılavuz kitap hazırladı bizlere
   
 2. hasari

  hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

  Kayıt:
  3 Eylül 2007
  Mesajlar:
  12.568
  Beğeni:
  1.096
  Tebrikler Hakan güzel bir sürpriz oldu. :)
   
 3. the_korsan

  the_korsan Site Admin Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Şubat 2007
  Mesajlar:
  2.981
  Beğeni:
  91
  Emeğine sağlık, tebrikler dostum :alkis:
   
 4. aydınDr

  aydınDr Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  14 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  1.556
  Beğeni:
  1
  Kutluyoruz hocam sizi. Örnek gösterilebilecek ve imrendirilecek çalışmalara imzanizi atmaya devam ediyorsunuz.
  Başarılar
   
 5. caylakcekirge

  caylakcekirge Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.445
  Beğeni:
  55
  Hocam emeğinize sağlık....
   
 6. mas1961

  mas1961 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  23 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  725
  Beğeni:
  59
  Hocam hayırlı olsun. Sipariş verdim; çorbada tuzumuz olsun..

  :alkis:
   
 7. bozo0660

  bozo0660 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  26 Eylül 2008
  Mesajlar:
  415
  Beğeni:
  17
  Hakan hocam tebrikler..
   
 8. doganytu

  doganytu Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  12 Ocak 2011
  Mesajlar:
  764
  Beğeni:
  364
  Tebrik ederim hocam güzel bir çalışma. Satın alacaz inşallah.
   
 9. phantosos

  phantosos Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  20 Eylül 2010
  Mesajlar:
  280
  Beğeni:
  1
  Hakan hocam tebrik ederim. Ellerine, emeklerine sağlık.
   
 10. elrond

  elrond Hiperaktif Üye Hiperaktif

  Kayıt:
  20 Haziran 2007
  Mesajlar:
  2.703
  Beğeni:
  209
  Satın aldım hocam emeğine sağlık. Destek olmak gerek arkadaşımıza. Unutmayın BT Üreten tek branştır, her ne kadar MEB tarafından üvey evlat olarak görülse de. Tebrikler HAKAN YANDIM
   
 11. malibozkus

  malibozkus Aktif Üye

  Kayıt:
  5 Eylül 2007
  Mesajlar:
  142
  Beğeni:
  7
  tebrikler abi hemen alıyorum
   
 12. Demise

  Demise Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  29 Nisan 2008
  Mesajlar:
  330
  Beğeni:
  8
  Tebrikler çalışmalarınızın devamını dilerim..
  İlk kitabı almayı düşünürken bu haberi aldım,bu kitapta olmayıp ilk kitapta olan herhangi birşey var mı?
  Direk 2. kitabı mı alayım? ;)
   
 13. rutubator

  rutubator Aktif Üye

  Kayıt:
  18 Eylül 2007
  Mesajlar:
  200
  Beğeni:
  0
  :alkis:
   
 14. mutlucan

  mutlucan Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.846
  Beğeni:
  0
  Tebrikler sayın hocam
   
 15. ozcankurucu

  ozcankurucu Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2008
  Mesajlar:
  652
  Beğeni:
  0
 16. oyungezer

  oyungezer Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  26 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.465
  Beğeni:
  30
  Hocam çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Keşke Kapıda ödeme seçeneği de olsa.
   
 17. ftopçu

  ftopçu Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  14
  Beğeni:
  0
  sayın hocam öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim. ilk kitabınızı almıştım ve vermiş olduğum halk eğitim destekli kurslarımda da kullanmaktayım. ikinci kitabınızı da almayı düşünüyorum. siteye girdim. ilk kitabı alanlar için güncel eğitim paketi 19tl gibi birşeyler yazıyor. bu konuda acilen bilgilendirebilirseniz beni sevinirim. ona göre sipariş vereceğim. iki seçeneğin farkı ne oluyor?
   
 18. boteakif

  boteakif Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  2.017
  Beğeni:
  167
  Bunu ben de merak ediyorum.
   
 19. hakanyandım

  hakanyandım Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.411
  Beğeni:
  87
  Merhaba değerli hocalarım öncelikle değerli yorumlarınız, güzel düşünceleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

  Fiyat farklılığı konusunda yaşanan çelişkiye açıklık getirmek isterim ki; iki pakette de Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu 2 Kitabı + DVD yer alıyor. Çizgi Tagem ilk kitabı alanlara yönelik maliyetinin de altına bu kitabı bu fiyattan sağlıyor. İlk kitabı alanlara bu şekilde bir avantaj getirilmesinin nedeni 2. kitabı oluşturmamız onlar sayesindedir ve onlara bir teşekkür niteliğindedir.

  Yine bu vesile ile dile getirmek isterim ki 528 sayfalık bir kitabı ve yanında bu DVD yi uygun fiyat ile size gönderebilmemizin kaynağı Niyazi SARAL hocamızdır. Maalesef ki matbaa konusunda maliyetler oldukça fazla. Bir de kitabımız Kültür Bakanlığı tarafından onaylı bir kitap olduğu için her matbaa ile çalışamıyorsunuz. Sertifikaya sahip matbaalar ile çalışmalısınız. Benzer şekilde DVD çoğaltma işi de normalde düşündüğümüz fiyatın 2-3 katı fiyatlar ile yine Kültür Bakanlığı sertifikasına sahip kurumlar tarafından yapılabilmektedir. Kitap ve DVD Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından koruma altındadır.

  Tek amacımız bütün Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine bu kaynağı ulaştırabilmek ve BT eğitimine katkı sağlamaktır. Bu vesile ile tekrar Niyazi SARAL hocama ve Çizgi' ye teşekkürlerimi sunuyorum. Kitap ve DVD'ler en kısa zamanda size Aras Kargo güvencesi ile ulaştırılacak olup yorumlarınızı duymak için sabırsızlandığımızı belirtmek isteriz.
   
 20. cinefil

  cinefil Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  937
  Beğeni:
  57
  emeğinize sağlık tebrikler hocam :+1:
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal