Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bilgisayar Kurslarıyla İlgili Memurlar.netteki yazı! Önemli!

Konu, 'Halk Eğitim Öğretmenleri' kısmında Phascolarctos cinereus tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Phascolarctos cinereus

Phascolarctos cinereus Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

http://www.memurlar.net/haber/289501/
    arkadaşlar bir bakın, bu devirde standartı olmayan şey kaldı mı? çok saçma geldi bu yazı. birde tamamen bizim kursları bitiriyor.

2. Phascolarctos cinereus

Phascolarctos cinereus Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

diğer yazılara da baktığım zaman üniversite bitirenlerin(btt veya benzeri ders alanların) hiç birinin sertifaka almasına gerek yok diyor. ben mi yanlış anladım acaba :S

3. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Kısaca YUH demek istiyorum :) Bebek doğarken bilgisayara bağlanıp fotoğrafını çekiyorlar ya hani, işte o fotoğraf bilgisayarlı çekilmişse hayatı boyunca bir daha belge almasına gerek yok. Bilgisayarı doğuştan görmüş oluyor ondan.

4. mclaren

mclaren Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam bu olay zaten vardı ama kimsenin haberi yoktu, belli bir kredi veya saat bilgisayar dersi alanlardan sertifika istenmez diye başvuru klavuzunda mı, başvuru şartlarında mı ne yazıyodu.. İlk bahsettiğiniz olay bence de saçma..

5. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

şuan bilgisayar kullanımı kursu en az 160 saat verilebiliyor en fazla 280 saat.. modüllere göre süre hesaplaması yaparak farklı sürelerde eğitim uygulamak mümkün 7 modülü var. en az 160 saatlik kurs ile verilebiliyor bu belge.. 50-60-70 saatlik belgeleri neye göre vermiş verenler? o kurslar 10-20 yıl önceki kurslardır olsa olsa..

6. halk

halk Süper Üye Süper Üye

Dostum 280 saati de geçebilirsin. Kursta modül saatinin yanına + koyarsan bir o kadar daha verileceği anlamına gelir. Mesela 40/32 ise 32 saat. Ama 40/32+ ise 64 saat verilir. Hatta ++ da koyabiliyorsun. C++ dili gibi...

7. dimrak

dimrak Aktif Üye

:mrgreen:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal