Bilgisayar kursları hakkında sorular?

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar malum bu yıl formatörlük görevlendirmesi yapılmayacak gibi görünüyor..yeni taslak çizelge de çok işimize yaramadı..maaş karşılığını bile dolduramıyorum..formatörlüğün iptal olcağını düşünmeden borca da girdik :( bu yıl okulda bilgisayar kursu açsam en azından biraz rahatlarım diye düşünüyorum ama şimdiye kadar hiç kurs açmadım.malum formatörler kurs da açamıyordu(hafta sonu hariç)...sorum şu : kursu öğrencilere yönelik açabilir miyim? neler yapmam gerekir? halk eğitimden mi açılıyor? bilgilendirirseniz sevinirim

Saat 17.00den sonra çevre halkına aç.Çok zevkli oluyor iyi bir hedef kitle kıstırırsan.Bir dönem bende kpss ye girecek üniversite öğrencileri+ev hanımları+çalışan+lise öğrencilerinden oluşan 18-20 kişilik bir grubum vardı.Çok zevkliydi.
Tam yıl tam gün kapsamında açmıştım şimdi ise bu kurslar halk eğitime geçti onların elinde dokumanlar vardır.Gidip bir görüşün.

anladım hocam teşekkür ederim..okul dönemi başlasın hemen harekete geçeyim o zaman.

@nurhayat hocam bizim okulda ders 12:20 de bityor bu yıl formatörlükte olmayacak sanki dediğiniz gibi ben de öğrencilere kurs vermek istiyorumda siz bi bilgi edindiniz mi ? acaba napsam ne anlatsam... vb

Geri