bilgisayar kasam açılmıyor ACİL YARDIM LÜTFEN!!!

Kodla Büyü

bilgisayarögrt.

Site Gezgini
Arkadaşlar sabah okula geldiğimde öğrenci bilgisayarlarından birisinin açılmadığını gördüm.kasanın üzerindeki ışık yanıp sönüyor.sık aralıklarla ve sürekli.reset atmaya çalıştığımda resetlenmiyor.ve bilgisayarda açılmıyor.sizce sorun ne olabilir ne yapmalıyım??

:) havalar soğuk yaparmı yapar.. Bekleyin ısınsın. Kasayı açın, ram, ekran kartı çıkartıp takın fayda eder

Bence de ısınsın, heleki lablar daha soguk,bende de oluyor öyle, bekliyorum soğuk kırılınca çalışıyor :D

Bilgisayarın markası ne hocam? Bendeki experde pazartesi günü bahsettiğiniz problem meydana geldi. Sanırım haftasonu üşümüş, biraz bekledikten sonra bilgisayarı resetledim açıldı :)

birde kasayı açmayı deneyeceğim fakat şuan dersim devam ediyor.ilgilenemiyorum.bakalım kasayı açınca da aynı şeyi tekrarlayacakmı?şu bilgisayarlar sorun çıkarmasa ne iyi olurdu :roll:

Camdan aşağı at. Şaka şaka. Hocam power kabloları sorunlu olabilir. Birde fax modem varsa genellikle xp yüklü bilgisayarlarda çakışma yaratabiliyo. ve bilgisayar kendi kendine resetlenip duruyo. Fax modemi çıkar ve bilgisayarı öyle çalıştır bakalım.

hocam fax modem falan yok öğrenci bilgisayarlarından birisi bu....kasanın ışığı sürekli yanıp sönüyo ama ne reset atılıyo ne de bilgisayar açılıyor...

hocam fax modem falan yok öğrenci bilgisayarlarından birisi bu....kasanın ışığı sürekli yanıp sönüyo ama ne reset atılıyo ne de bilgisayar açılıyor...

Geri