bilgisayar diploması lisans diploması örneği

Kodla Büyü

cakir528

Aktif Üye
arkadaşlar alan değişikliğiyle alakalı malum tartışmalar baya var.benim merak ettiğim bir nokta var.bilgisayar öğretmeninin yan alanı nedir.diplomada yazar diyorlar.malum genel itibariyle geçici mezuniyet belgesi alıp diploma almayanlarız.diploması olanlar belirtebilirmi yan alan ifadesi var mı varsa ne yazıyor?geçici mezuniyet belgesinde böyle bir ibare yok.

deniz1903' Alıntı:
yok hocam. fen diye okuttular 4 yıl ama hiç bişe yok
aynen öyle 4 yıl o kadar fen dersleri verdiler. yan alan olarak bile diplomaya yazmadılar. bende de hiç bir ibare yok. ya keşke istediğimiz branşa geçebilseydik. rehberlik, ingilizce ne kadar da isterdim.

hocam hiç kimsede yan branş yokmu kimsede olmayınca ben bakma gereği dahi duymadım ...

hocam bizimle aynı eğitimi fen alanında alan matematik öğretmenlerinde var ama bizde yok...bu konuda toplu bir mahkeme başvuru karar alamaz mıyız?zaten normalde okullarda joker öğretmen olarak üç senedir bu derslere giriyoruz.(bu zamana kadar 8 saatten fazal girdiğim dersler:matematk,fen,din,müzik,şimdi de tek tas)

Konya Selçuk ta (eğitim) diplomada yazmıyor bilen varmı yan alanımız varmı yokmu

Hocam Diplomada yan dal konusunda birşey yazmıyor ama bu sene böteci olupta branş değişikliğiyle atanan arkadaşlar teknoloji tasarım öğretmeni olarak atandılar. Buna göre yan dalımız teknoloji tasarımmış gibi görünüyor. Üniversitede gereksiz yere saatlerce aldığımız fen dersleri yan dalımız falan değilmiş yani, masal anlatmışlar bize :D

Bir arkadaş başlık açmıştı. Bir böteciler mi pis, kaka, ee diye aynen katılıyorum. Durumun özeti bu bence :wink:

arkadaşlar 18 kredi ders alınıyo yan lan için biz kac kredi matematik veya fen derleri aldık ki :S

aynı kredilerle matematik öğretmenlerine verilen fen ve teknoloji yan alanı bizlere verilmemiştir.bu konuda üniversiteden kişlerle görüşüyorum...mahkemeye veirirseniz bu hakkı alabilirsiniz diyor.

achillus' Alıntı:
arkadaşlar 18 kredi ders alınıyo yan lan için biz kac kredi matematik veya fen derleri aldık ki :S

eger 18 kredilik fen veya mat aldıysak yasal olarak yan alanımız vardır. ...

yagmur61' Alıntı:
aynı kredilerle matematik öğretmenlerine verilen fen ve teknoloji yan alanı bizlere verilmemiştir.bu konuda üniversiteden kişlerle görüşüyorum...mahkemeye veirirseniz bu hakkı alabilirsiniz diyor.
dernek olarak dava açılsa tüm böte adına olmaz mı ?

Geri