Bilgisayar Çağı Böyle Olur (İzlemenizi Tavsiye ederim..5 dk)

Kodla Büyü
FATİH FATİH diye yırtınan sayın büyüklerimiz bunları görse de akıllı tahta, tablet, teknolojik okul nasıl olurmuş bi görseler keşke.
Miadını doldurmak üzere olan alet edevatla eğitimde bilişimi kullanamayacağımızı idrak etmeleri lazım.

(Bu arada arabalara bayıldım, keşke bizimkilerde olsa böyle bir özellik, tableti geçtim Flash diske bile razıyım)

sert_hard' Alıntı:
FATİH FATİH diye yırtınan sayın büyüklerimiz bunları görse de akıllı tahta, tablet, teknolojik okul nasıl olurmuş bi görseler keşke.
Miadını doldurmak üzere olan alet edevatla eğitimde bilişimi kullanamayacağımızı idrak etmeleri lazım.

(Bu arada arabalara bayıldım, keşke bizimkilerde olsa böyle bir özellik, tableti geçtim Flash diske bile razıyım)

Zaten eklediğiniz video Fatih Projesi eğitimlerinde gösterilen video haberleri var demek ki :D

nosTRa' Alıntı:
sert_hard' Alıntı:

Zaten eklediğiniz video Fatih Projesi eğitimlerinde gösterilen video haberleri var demek ki :D

Hocam haberleri olmaz olur mu? Bunların yaptığı milleti oyalamak, kendine rant oluşturmak, o kadar.

Teknoloji her kesin normal bir şekilde yaşamlarında kullanması gerekir.. Ama bizim aydın kesim öğretmenlerimiz.. Projeksiyon kablosunu pc ye takamıyor. Hoparlörün fişi çıkmış ses niye gelmiyor diye teknik ekip çağırıyor... Bu şekilde nasıl olcak arkadaşlar... :puhaha: Ben bazen kızdığım zaman emekliliği geçmiş öğretmenlere emekli ol hocam diyorum... yeni dinamik gençlerin önünü açın... SAYGILAR

Geri