Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1)

Kodla Büyü
Aldığımız sertifikanın bir işe yaraması önemli ise hiç bir işine yaramaz hocam, ama o sertifikayı alırken gördüğümüz dersler aldığımız bilgiler, yaptığımız çalışmalar bilgisayar ağlarına, bilgisayarlar arasında bilgilerin iletilmesi sürecine farklı bir açıdan bakmamızı sağlayacak bilgilerdi. ki bilgi herşeyden daha önemlidir düşüncesindeyim.

Aldığımız sertifikanın bir işe yaraması önemli ise hiç bir işine yaramaz hocam, ama o sertifikayı alırken gördüğümüz dersler aldığımız bilgiler, yaptığımız çalışmalar bilgisayar ağlarına, bilgisayarlar arasında bilgilerin iletilmesi sürecine farklı bir açıdan bakmamızı sağlayacak bilgilerdi. ki bilgi herşeyden daha önemlidir düşüncesindeyim.
Kesinlikle öyle. anlatılanlar ıle sınavda sorulanlar arasında cıddı bır fark olsa da anlatılanlar cok degerlıydı . bu arada fınal sınavında basarılı olamayanlar ıcın 2. bır hak daha verılecek tarzında bır maıl geldı bılgınız olsun arkdaslar

Bu kurs MEB de 5 seviye olarak verilmekte. CCNA-1-2-3-4 ve security. Ben 4 e kadar almıştım. Bu kurslar network bilgisi açısından bilginizi oldukça geliştiriyor. Aldığınız sertifika klask MEB hizmtiçi eğitim sertifikası. Bunun haricinde kursta iken Netacademy üzerinden kayıt olduğunuzda ve kursları 4 e kadar tamaladığınızda CISCO CCNA sınavında sınav ücretinde indirim sağlıyor.(ciddi bir indirim, şu andaki sınav 255USD.) İndirim %70 olabilir. Mesleki tatmin daha ön planda. Gittiğimiz kurslarda aralıksız 8-5 kur ve akşamlarına da ödevler verilirdi. Çok yoğun geçiyor. MEB gezmeli hizmet içi eğitimleri gibi olmuyor. Bilginiz olsun
%

gelen mesaj: 19/04/2020
"Final sınavı normalde bir kez alınabiliyor. Bu haftasonu sınavlarını tamamlayanlara ikinci bir hak tanımlama durumumuz var. Bu haftasonu sınavlarını tamamlayanlar önümüzdeki hafta 24-25-26 Nisan’da ikinci ve son hakkınızı kullanabilirsiniz. (Haftaya sınavlarını tamamlayanlar için ikinci bir hak verilmeyecektir.)"

4. Bölüm sınavım 81 ama final sınavı 59,7 sinir olmamak elde değil. bence sorular çok zordu

arkadaşlar normalde iki hak verilecekti, ilk hafta girenlere ikinci hak verilecek, ama ilk hafta girmeyenler ne yazık ki soruları bir kez çözme şansları olacak... sınava girenler sorulardan hatırladıkları varsa paylaşabilirse memnun oluruz... şimdiden başarılar herkese...

arkadaşlar normalde iki hak verilecekti, ilk hafta girenlere ikinci hak verilecek, ama ilk hafta girmeyenler ne yazık ki soruları bir kez çözme şansları olacak... sınava girenler sorulardan hatırladıkları varsa paylaşabilirse memnun oluruz... şimdiden başarılar herkese...
SINAVIN ÇOK ZOR OLACAĞI KANAATİNDEYİM O YÜZDEN KATILMAMAK ELDE DEĞİL MAALESEF

Ben kursun sınavlarına giremiiyorum
You may have been idle on the current page for too long. Refresh the page to reset the session.
hatası veriyor sürekli çözümünü bilen var mı ?
Not : Paket Tracer programı yüklü.

Ben geçenkine girdim 30-35 arası bir şey almıştım. Üstün körü baktım yalan olmasın. Ikinci olarak da başvurdum ama bu sefer hiç bakmadım, hevesim kaçmış.

Ama soruları hazırlayan vatandaş(lar) kendilerini fena kaptırmış, bizim TEF hocalarına benzettim. Zamanında 07/100 verdiği kağıtlara 70/100 vermeye başlamışlardı fakülte kapanacak diye. 7 puan oldu 70, ama yedi sülalesine küfür yedi, yedi derslik dolusu öğrenci tarafından.

Allah sıfırcı hocanın bile hayırlısını versin.

Soruların cevapları intenette varmış. Şimdi farkettim. CCNA 1 final exam yazınca çıktı.

Verilen kurs ile sınav arasında dağlar kadar fark var çok aşırı zorlamışlar. Tüm eğitimleri izlememe rağmen netten soruları yardım alarak geçebildim. 58 soru da çok fazla bitmeyecek sandım.

Geri