Bilgi ve İletişim Teknolojileri Dersi tamamen kalktı mı?

Kodla Büyü
10. sınıflara bilgisayar bilimi dersi seçen var mı?. e okuldan seçilmiyor. Bit seçilebiliyor. ders kalkmamış

evt hocam sadece 9 larda bilgisayar bilimi seçebilirsin. 10. sınıflarda bit varmış . :(
adam gibi bir yazı yayınlanmadığı için herkesin kafası karıştı doğal olarak ama şaşırtmayan sadece meb oldu gene....

napcaz hocam şimdi. bana bilgisayar bilimi seçildi denildi. ben de zümre ve planları o şekilde yaptım. derslere başladım.durum karışık. napacaz

hocam bir sorun olmaz zümre aynen kalsın . İkinci dönem başı zümreni bit olarak hazırlarsın. Bit planı indir gelecek haftadan itibaren sınıf defterine bit in konusunu yaz. Konuyu da okulda hiç açma dersine gir yeter. Zaten bir Allah'ın kulu okulda sen bit mi bilgisayar bilimi mi yapıyorsun diye ne merak eder ne sorar. Sonuçta biz tamirciyiz onların gözünde ne zümren var, planın ne , ne anlatıyon kimsenin umrun da değil. Adamlar oyle karışık bir resmi yazı yollamış ki bu sonuç normal....okulda kimseye bir şey sormadan yolunda git.... sorarsan inan daha çok karıştırırlar bazı iş güzarlar vardır her okulda hele onlara konuyu hiç açma....

hocam bir sorun olmaz zümre aynen kalsın . İkinci dönem başı zümreni bit olarak hazırlarsın. Bit planı indir gelecek haftadan itibaren sınıf defterine bit in konusunu yaz. Konuyu da okulda hiç açma dersine gir yeter. Zaten bir Allah'ın kulu okulda sen bit mi bilgisayar bilimi mi yapıyorsun diye ne merak eder ne sorar. Sonuçta biz tamirciyiz onların gözünde ne zümren var, planın ne , ne anlatıyon kimsenin umrun da değil. Adamlar oyle karışık bir resmi yazı yollamış ki bu sonuç normal....okulda kimseye bir şey sormadan yolunda git.... sorarsan inan daha çok karıştırırlar bazı iş güzarlar vardır her okulda hele onlara konuyu hiç açma....
hocam idare de bu konuda ne yapacağını bilemedi. bana soruyor diğer arkadaşlarınız nasıl yapmış diye.

hiç bir sorun olmaz bite geç ıkınci dönem züreyi bit yap.... çok kolay değil o resmi yazıları anlamak doceder lazım

Geri