Bi de bu plana bakın 5.sınıf ( 6. sınıf planını da ekledim)

Kodla Büyü
Re: Bi de bu plana bakın 5. sınıf

hocam güzel plan olmuş eline sağlık. ben biraz değişiklik yapıp ilk haftalar temel donanım birimleri, kasanın içindekiler ve klavyedeki tuşları da eklicem malum öğren bişey bilmeden geliyorlar. bu arada ben 6 lar için kullancam planı. tekrar teşekkürler hocam

arda5544' Alıntı:
hocam güzel plan olmuş eline sağlık. ben biraz değişiklik yapıp ilk haftalar temel donanım birimleri, kasanın içindekiler ve klavyedeki tuşları da eklicem malum öğren bişey bilmeden geliyorlar. bu arada ben 6 lar için kullancam planı. tekrar teşekkürler hocam

teknoloji ile tanışalım konusunda onları anlatabiliriz diye düşünmüştüm ben. ayrıca da ekleyebilirsiniz tabi.

xmet' Alıntı:
hocam eline sağlık çok çok güzel bir plan olmuş. 6.sınıf versiyonunu da bekliyoruz :roll:

güle güle kullanın hocam :)

6. sınıf konularını belirledim. planı hazırlamak bi kaç günümü alır. Biraz zor :?
hazırlarsam paylaşırım.

Yeni atandım bu plan çok yardımcı olacak bana çok teşekkür ederim. 6.sınıflar içinde hazırlıyorsunuz galiba.

hocam emeğiniz için teşekkürler.

Bu planı bende birkaç değişiklik yaparak kullandım. Öğrencilerime en uygun plan bu.

ilk3r' Alıntı:
Bu planı bende birkaç değişiklik yaparak kullandım. Öğrencilerime en uygun plan bu.

İlk3r hocam isteğiniz üzerine 6. sınıf planını gönderdim. bakabilirsiniz.

Geri