Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Beyaz Eşya Tavsiye Acil !

Konu, 'BBNET ALIŞVERİŞ FORUMU' kısmında otherm tarafından paylaşıldı.

1. otherm

otherm Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar kardeşimin birkaç ay sonra düğünü olacak, Yakın zamanda evlenmiş arkadaşlardan tavsiye niteliğinde marka ve modeller istiyorum. Kafamız çok karıştı herkes bişey diyor, yok bosch eski kalite yokmuş, çin malıymış, samsung iyiymiş çabuk arıza verirmiş, arçelik bekodan uzak dur çinden geliyor falan filan. Anlıcanız kafamız iyice karıştı. Kendiniz yakın zamanda alıp ta memnun kaldığınız beyaz eyaları marka model söylerseniz çok memnun olurum.
    Buzdolabı
    Çamaşır Makinesi
    Bulaşık Makinesi

2. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

arçelik ve 7 yıl garanti ile.

3. hbbkr

hbbkr Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bosch bulaşık makinesini mutlaka tavsiye ederim yıllardır annem kullanıyordu 2 senedir kendim de kullanıoyorum herhamgi bir sıkıntı yaşamadım. arkadaşım geniş buzdolabını kullanıyor bır tarafı derin dondurucu olandan o da çok memnun. beko çamaşır makinem var açıkcası annemin 3 yıl once almış olduğu bosch çamaşır makinesine göre daha sesli çalışıyor ama yıkaması iyi. Allah mutlu mesut etsin

4. iyasar1989

iyasar1989 Site Gezgini

Hocam hotpoint tavsiye ederim hem çok sağlam ve kaliteli hem de dizayn olarak da çok güzel ve fiyat olarak da uygun

5. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

Arçelik öneririm fiyat olarak uygun teknik servis iyi garanti kapsamı iyi Beko ilede birleşti galiba hocam çok Fonk ve para vermeye gerek yok bence 5 yıla yeniliyorsun zaten ihtiyaçlar geregi

6. _Ali

_Ali Aktif Üye

7. eyolcu

eyolcu Süper Üye Süper Üye

Siemens aldim cok sorun yasadim, yerli diye arcelik ve vestel tercih ediyorum, memnunum

8. fatihkultukturkan

fatihkultukturkan Süper Üye Süper Üye

Profilo fiyat/performans oranı en iyi markadır.
    Araştır derim karşılaştır sor soruştur profilo en mantıklı cevap olacaktır. Çok mu iddalı konuştum :)

9. pawofeagle

pawofeagle Seçkin Üye Seçkin Üye

hepsini bosch aldım 1.5 yıl önce pişmanım... gri aldım hepsini ocak ve buzdolabı el izi bırakıyor hele ocak fena silsen bile iz kalıyo. buzdolabı kurulur kurulmuz termostat arızası verdi yenisini istedim olmaz dediler sadece termostatı değiştirdiler. buleşık makinası iyi ama bir defasında köpükler fışkırdı makinadan öyle işte bosch çok tavsiye ettiler ama pişmanım bosch almam bir daha

10. radicalbrain

radicalbrain Seçkin Üye Seçkin Üye

imkana gore vestelin ust urunlerini saglam indirimlere almak lazim. siemens & bosch servisleri o kadar kotu ki. bir bulasik makinesi aldik arkasi pasli geldi kabul etmedim iadeyi 8 ay sonra yaptilar. merkez subeye sube merkeze suc atiyordu.

annemlere vestel bulasik makinesi be buzdolabi aldim. biraz ust modellerdi ama gayet guzel. ufak bir cizik var diye bile degistirip yenisini getirdiler. tv icin degil ama beyaz esyalar iciin vestel fena degil.

11. efsa

efsa Aktif Üye

3 ü de bosch 8 yıldır tepe tepe kullanıyorum, bulaşık makinesi ilk kullandığım günden beri sıkıntılı kaç kez servis geldi bişey yok diyip gittiler ama benim tabak çanak bardak ne varsa hepsi berbat oluyor, bulaşık makinesi dışında diğerlerinden çok memnunum maşallah diyim de :)

12. ozgur24

ozgur24 Süper Üye Süper Üye

takip +1

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal