Benzin Fiyatları ne olur???

Kodla Büyü

engin20020

Aktif Üye
Arkadaşlar 3.67'yi de gördük sonunda. Tahmininizce bundan sonra ne olur. 4 lira görülürmü yoksa yine yavaş yavaş iniş gerçekleşirmi??? :(

iner iner ne olacak bu şekilde gitmez inşallah...(olumlu baktım...)

valla hocam şubatta dünya petrol fiyatları artar diyorlar. şuan 78 dolar, eğer artarsa 4 olur gibi. inşallah olmaz ama..

daha ne olsun arkadaslar, 4 u de gorur 5 i de gorur hiç merak etmeyin!

hatta yakında ozel otoya binen sayısı baya da azalır bence.

:D Hocam umut beslemek bile komik geliyor bu ülkede...Özellikle benzin zammı konusunda hiç umutlu olmayın,bu fiyatlar kolay kolay düşmez ki düşse de zamda bir düşme olur ki o da zor.Depoyu doldurmak taksitle araba almaya benzedi nerdeyse...Böyle bir ülke yok ya !!! Kaşıkla verip kepçeyle alıyorlar.Bir de ekonomi iyiye gidiyor diyorlar ya oraya hiç girmeyeyim.Bize teğet geçenin haddi hesabı yok...Sonuç olarak; iniş miniş olmaz valla ..

son gelen zam petrol fiyatı arttığı için değil, vergi arttığı için gelmiştir.bide petrol artarsa o zaman bisiklete bineriz :)

share_' Alıntı:
son gelen zam petrol fiyatı arttığı için değil, vergi arttığı için gelmiştir.bide petrol artarsa o zaman bisiklete bineriz :)

evet kesinlikle devletin aldıgı vergi arttı. gecenlerde 1 ay oncesine kadar bir haber vardı.

100 ytl lik alınan benzinin 66 lirası devletin aldıgı vergiymis (ana haber bultenin de yer aldı, yalan degildir herhalde.) gerisini siz dusunun bu son

zamdan sonra ne olmustur bu oran bilemiyorum.

bu son zamları şuna bağlıyorum, bir ara baya bir istikrar vardı(en azından oyle oyalıuyorlardı), iyi gidiyordu, pek zam felan yoktu, sanırım artık

satacak birsey kalmadı elde avucta ya da tukenmeye basladi, gecici istikrar bozuldu tabiki. sonumuzu hayır etsin rabbim. yine de insallah duzelir bu

gidişat demek istiyorum.

Tarik_Turan' Alıntı:
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/10592882.asp?yazarid=82

hocam yukarıdaki link iki sene öncesine ait bir yazı ama yazıyı okursanız ; devletin milletine kazığının ne kadar güzel anlatıldığını ve neden böyle fiyatlar olduğunu gayet güzel açıklıyor...

daha da soylenecek birsey yok zaten!

yılın son günü bazı uzmanlarla röportaj yaptılar. bu yıl %30 civarında zam bekliyoruz dediler. ben onların yalancısıyım... :verymad:

hayrola hocam benzine mi yatırım yapacan.

Altın fiyatları ne olur yada borsa yarın ne olur der gibi sormuşun :)

yatırım için benzin düşünüyorsan boçver uçar gider zarar edersin :lol:

Enerji ihtiyacının %90'nını dışarıdan karşılayan bir ülkeden ne beklenir ki...

bu şekilde ah vah edip aynı şekilde tüketmeye devam ettikçe bir şey olmaz fiyatta fazla inmez.insanlar protesto amaçlı toplu taşıma araçlarına yönelip zorunlu haller dışında benzin almasa akaryakıt şirketleri istedikleri gibi at oynatamazlar

Geri