Benden de sitemize özel indirim kuponu :)

Kodla Büyü

eddy57

Aktif Üye
Daha önce bi arkadaş buna benzer bi başlık açmıştı ben de onu taklit ediyo gibi olayım indirim kuponunuzun kodu
2K32 M3J6 KVTW HQC4 ve 25 tl değerinde acele eden kazanır :) he site adımız www.birtiklasende.com :)

Kullanan arkadaşa hayırlı olsun :) elimde bir kaç tane de 10tl lik hediye çeki var kullanmak isteyen arkadaşlar bana yazabilirler :)

incir.com'un bu ortaklığı gerçekten kazandırıyor mu?

ilk açıldığında kurulumdaki gecikmelerden ötürü projeden vazgeçmiştim.

birazdan faceine bakınca anlarsın :D kardeş şaka bi yana hayırlı olsun içimizden böyle girişimci insanlar gördükçe koltuklarımız kabarıyor valla. çok güzel olmuş Allah hayırlı kazançlar versin :alkis:

eddy57' Alıntı:
Hocam kazanmaya çalışacaz inşallah gittikçe büyüyen bi sistem katılmayı düşünürseniz davet gönderebilirim
Parhelion' Alıntı:
efendim tanışıyo muyuz kime enselendim acaba :)

geçen yıl katılım ücretsizdi. halen ücretsiz ise davetiye alabilirim.

bir de kar payı % kaç ortalama?

bu sitedeki fiyatlar için en az 100 tl indirim çeki tanınmalı
fur real cici köpeğim gogo diye bir oyuncağa baktım. 170 tl civarında bulunuyor piyasada. 277 gibi bir fiyat yazmışlar. :-1:

bbur_us' Alıntı:
bu sitedeki fiyatlar için en az 100 tl indirim çeki tanınmalı
fur real cici köpeğim gogo diye bir oyuncağa baktım. 170 tl civarında bulunuyor piyasada. 277 gibi bir fiyat yazmışlar. :-1:
Doğru diyosun hocam ama sen de gitmiş piyasaya göre en pahalı olduğumuz ürünü bulmuşsun :) şaka bi yana genel olrak hepsiburada ya göre daha uygun olmak planlanıyo satışlar arttıkça fiyatlar da düşecek zamana ihtiyaç var :) ayrıca incirden sanal mağaza açmak da artık ücretli kar oranları da ürüne göre değişiyo

Evet hocam ama şimdi sistem değişti sade sen değil alt mağazalarından da gelir elde edebiliyosun ben de önceden girmedim şimdi para verip girdik ama şimdiki sistem daha mantıklı :)

Evet hocam alıyolar ama onlara otomatik olarak alt mağaza ekliyolar öyle bi avantajları var bi de onlar indirimli üye oluyolar diye biliyorum

Arkadaşlar 25 tl lik bir hediye çeki daha ayarladım ihtiyacı olanlar buyrun

T9YM Z844 3RZB S0ZV

eddy57' Alıntı:
Arkadaşlar 25 tl lik bir hediye çeki daha ayarladım ihtiyacı olanlar buyrun

T9YM Z844 3RZB S0ZV
kupon 100 tl ve üzeri kullanım için keşke bunu da söyleseydiniz zamanımız heba olmazdı. 100 liranın üzerindeki ürünlerin fiyatları zaten oldukça şişirilmiş

Geri