ben de satıyorum

Kodla Büyü
hocam bu km orjinalmi? eminmisiniz arabayı hiç kullanmadınız herhalde yada sizin aldığınız kişi hiç kullanmamış.

benim araba da 2005 ve 40000 km de gecenyıl aldım 17000 deydi ilk sahibinden servis kayıtlı ben bir yılda 20000 km ye yakın yol yapmısım :) böyle çok araba var heryer istanbul değil küçük şehirlerde ortalama bi memur yılda 5000 km felan yapıyor ama piyasa hep yüzbin üzeri arac dolu olunca milletin inanası gelmiyor

dndd' Alıntı:
benim araba da 2005 ve 40000 km de gecenyıl aldım 17000 deydi ilk sahibinden servis kayıtlı ben bir yılda 20000 km ye yakın yol yapmısım :) böyle çok araba var heryer istanbul değil küçük şehirlerde ortalama bi memur yılda 5000 km felan yapıyor ama piyasa hep yüzbin üzeri arac dolu olunca milletin inanası gelmiyor

Dediğiniz gibi yaptığı 5000 km yide yazın yapıyor zaten küçük yerlerde km yapması zor

aldığım kişini evindeki 2.arabasıydı.eşi kulanıyormuş..o yüzden km düşük kalmış bende o yüzden tercih etmiştim zaten...hayırlısı ile artık EVlenme zamanımız gelecek inşallah...satıcının diğer ilanları kısmına bakarsanız orda da eski bir evimiz var onu da elden çıkarıp sıfır bir ev almak isityoruz...

valla km yönünden süper araba param olsa düşünebilirdim aracınızı hocam

Dediğiniz gibi yaptığı 5000 km yide yazın yapıyor zaten küçük yerlerde km yapması zor
cpu.gif

muratbdg' Alıntı:
Hocam bunun vergisi, muayenesi falan nasıl? Bi anlatır mısınz?

ruhsatta OTOMOBİL olarak geçtiği için normal araba nasılsa bunlarda aynı vergi,muayene vb. şartlara sahip...1,6 motor olduğu için vergi diğer arabalarla aynı..ruhsatta arazi aracı olarak değilde otomobil olarak geçiyor bu da vergi avantajı sağlıyor...kısacsı jeep görünümlü otomobil diyebiliriz:))

Geri