Belleticilik görevi tazminatı?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
özkansoft un sitesinde belleticilik görevi ile ilgili tazminat var? Bu kbs de de mevcut mu ve hangi tazminat bilen var mı? Nöbet tutuyoruz bunu işaretlediğimde maaş 3-4 lira fark ediyor.Bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    429.7 KB · Görüntüleme: 1,170
Bahsettiğiniz fark aşağıdaki kanundan dolayı. KBS hakkında bilgim yok. Benzer şekilde özel eğitim öğretmenlerine, bölüm atölye şeflerine, belletmenlik görevi verilenlere maaşlarında eklenecek zamlı ödemeler vardır.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2 ... 0505-1.htm

DEVLET MEMURLARINA ÖDENECEK ZAM VE TAZMİNATLARA İLİŞKİN KARAR

I SAYILI CETVEL
İş Güçlüğü, İş Riski, Temininde Güçlük ve Mali Sorumluluk Zammı

(D)
EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

3- Başöğretmen, Uzman Öğretmen ve Öğretmenlerden belleticilik görevi verilenlere ayrıca (100) puan iş güçlüğü zammı ödenir.

mevzuat' Alıntı:
Bahsettiğiniz fark aşağıdaki kanundan dolayı. KBS hakkında bilgim yok. Benzer şekilde özel eğitim öğretmenlerine, bölüm atölye şeflerine, belletmenlik görevi verilenlere maaşlarında eklenecek zamlı ödemeler vardır.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2 ... 0505-1.htm

DEVLET MEMURLARINA ÖDENECEK ZAM VE TAZMİNATLARA İLİŞKİN KARAR

I SAYILI CETVEL
İş Güçlüğü, İş Riski, Temininde Güçlük ve Mali Sorumluluk Zammı

(D)
EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

3- Başöğretmen, Uzman Öğretmen ve Öğretmenlerden belleticilik görevi verilenlere ayrıca (100) puan iş güçlüğü zammı ödenir.
hocam teşekkür ederim resmi dayanak için birde kbs deki karşılığı lazım

evet belleticilik yapanlar aylık 3-5 lira fazladan maaş alır. almadıysanız son 5 yıla dönükte alabilirsiniz. ben geçmişe dönük bordro hazırlatıp aldım

her_dem' Alıntı:
evet belleticilik yapanlar aylık 3-5 lira fazladan maaş alır. almadıysanız son 5 yıla dönükte alabilirsiniz. ben geçmişe dönük bordro hazırlatıp aldım
Hocam bunu her ay alıyor musunuz?

evet her ay alırsınız. ben almıyorum artık ayrıldım okuldan. ama çalışmaya devam eden arkadaşlarım alıyor

geçmişe yönelik belleticilik ek ders dilekçe örneği olan varmı elinde

bu konu hakkında ben de bilgi almak isterim.. bunu alıp almadığımızı nasıl anlayabilir acaba ?

her_dem' Alıntı:
evet her ay alırsınız. ben almıyorum artık ayrıldım okuldan. ama çalışmaya devam eden arkadaşlarım alıyor
Hocam bunu öğrenebilme şansınız var mı? Kbs üzerinden nasıl alıyorlar? İlgili müdür yardımcısı arkadaşa sorma şansınız var mı?

evet ben daha aday öğretmenken beraber atandığım arkadaşlardan 1-2 tl fazla alıyordum demek ki sebebi buymuş :)

Geri