belgeseller..

Kodla Büyü

vgozdev

Site Gezgini
Gençlik ve Spor Bakanlığımızın sunduğu belgeselleri öğrencilere izletiyor musunuz?

evet izletiyorum çok güzel izletilmesi gereken belgeseller tarih kokuyor ne diyeyim başka

bir öğrenciye malazgirt de sonra videoyu izlettikten sonra malazgirt de öğrencideki cevaplara bak tabi aynı anda tüm okula izletmeye kalkarsan bir işe yaramaz
ben iki üç sınıf birden izletiyorum bazen tek sınıf oluyor.

06Davut' Alıntı:
evet izletiyorum çok güzel izletilmesi gereken belgeseller tarih kokuyor ne diyeyim başka

bir öğrenciye malazgirt de sonra videoyu izlettikten sonra malazgirt de öğrencideki cevaplara bak tabi aynı anda tüm okula izletmeye kalkarsan bir işe yaramaz
ben iki üç sınıf birden izletiyorum bazen tek sınıf oluyor.

Ben sadece dersine girdiğim öğrencilere izletebiliyorum, elimdeki imkan buna yetiyor sadece ama öğrenciler açısından epey eğitici ve öğretici oluyor.. Bu hafta Güvenli Hayat Güvenli Trafik videosunu izleteceğim.

Ben her hafta bir video izletiyorum dersine girdiğim öğrencilere. Dersin bir saatini videoya ayırıyorum bir saatinde de ders işliyoruz.
6 tane video var bu hafta 4.yü izletiyorum. Tarihle ilgili olan videolarda öğrenciler çok sıkılıyor izlemek istemiyorlar. Yaşları küçük olduğu için pek bişey anlayamıyorlar. Bu videoları izlettikten sonra plan yapıp idareye vermem gerekiyormuş.

buyrun

Ekli dosyalar

• yazı.jpg
    yazı.jpg
    476 KB · Görüntüleme: 834
bilişimci_ts' Alıntı:
Ben her hafta bir video izletiyorum dersine girdiğim öğrencilere. Dersin bir saatini videoya ayırıyorum bir saatinde de ders işliyoruz.
6 tane video var bu hafta 4.yü izletiyorum. Tarihle ilgili olan videolarda öğrenciler çok sıkılıyor izlemek istemiyorlar. Yaşları küçük olduğu için pek bişey anlayamıyorlar. Bu videoları izlettikten sonra plan yapıp idareye vermem gerekiyormuş.

ne planı hocam? plan hazırlanacağından haberim yok benim.

bize video için iki yazı geldi biri aralık ayında biri şubat ayında. aralık ayında gelende rapor istemişlerdi ama şubatta gelende istemediler. hatta izlettiğimize dair fotoğraf ve video çekip cd ile yollayın demişlerdi :)

ben sarıkamısın suat kılıç olmayan bolumlerını ızlettım ızletıyorumda sarıkamısta görev yaptım hatta yayınlanan yuruyustete görev aldım ve yurudumde ama suat gıbı bir herifin reklamınıda yapmam yaptırmam çocuklara .

o yüzden sadece sarıkamıs abi başkasını ızlettırmedım

ne planı hocam? plan hazırlanacağından haberim yok benim.
Bizim müdür söyledi. Hangi belgeseli ne zaman hangi sınıfa izlettiğime dair bir plan yapmamı söyledi.

Geri