Belgelerimdeki dosyalar görünmüyor!

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Belgelerimdeki ve masaüstündeki dosyalar normal şekilde görülmüyor ancak document and settings e girip ordan kullanıcıyı açıp desktopa ya da belgelerime baktığımda görebiliyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

Masaüstünde sağ tuş yapın
Simgeleri Yerleştir/Masa Üstünü göster onaylı olsun

hocam bence kullancı hesapları ile ilgili bir durum var. yeni bir kullanıcı hesabı açıp ona bir bak istersen, olmadı sistem geri yükleme çözüm olabilir.

sistem geri yüklemeyi denemedim olmadı yeni kullanıcı falan da açılmamış. Aynı kullanıcı...

yeni bir gelişme oldu; Dün şöyle bir şey yaptım; documents and settingi açıp belgelerimdeki klasörleri belgelerime, masaüstündekileri de masaüstüne kopyaladım. Ancak PC yi açıp kapatınca masaüstüne kopyaladıklarımızın yok olduğunu gördük (deepfreze tarzı bir program yok!) belgerimdekiyse yerindeydi... Anlamadım gitti.

Açılırken bazen verdiği hata;

Windows, yerel saklanan profili yükleyemiyor. Hasar görmüş profil veya yetersi güvenlik hakları buna sebep olabilir. Bu sorun devam ederse, ağ yöneticinizle bağlantıya geçin.

AYRINTI - Kayıt Defteri tarafından başlatılan bir G/Ç işlemi kurtarılamaz biçimde başarısız oldu. Kayıt Defteri, kendi sistem görüntüsünü içeren dosyalardan birini okuyamadı, yazamadı veya temizleyemedi.

Geri