Becayiş - Turgutludan Eskişehir/Kütahya/afyon/bursa

Kodla Büyü

ismailt

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Manisa turgutluda görev yapıyorum.Ortaokuldayım.
Eskişehir merkez,seyitgazi,kırka - Bilecik Bozüyük - Afyon Merkez - bursa merkez veya kütahya merkeze becayiş yapmayı düşünüyorum ilgilenenlerle görüşelim.

Becayiş yok hocam ama sendika ile dava açıldığında lehte sonuçlanıyor.Ayrıca benim de bu bölgelere gitmek için bir mazeretim var ama özür grubunda karşılığı yok bu mahkemede lehime olacak bir durum.Çünkü bulunduğum durum için anayasa'da lehime yasa var.

Hocam örnek dava mevcut. Karşılıklı anlaşılarak dilekçe ile okula baaşvurulacak ve okul silsile yolu ile bakanlığa iletecek ve bakanlık onay vermeyecek bunun üzerine sendika devreye girecek ve dava açılacak.Emsal karar olması davanın daha çabuk sonuçlanmasına da sebep olabilir olmasa da 1 sene sonra mahkeme lehimize karar vereceğini düşünüyorum.

Aslında BBnet forum yöneticileri bu işe bi el atsa, becayiş için bir modül yapsalar. Direk bulunduğumuz ili seçsek check box gibi kutucuklardan, ilçeyi seçsek. Gitmek istediğimiz ili seçsek kayıt olsak. Herkes o kayıtlara bakıp birbirine özelden mesaj atıp görüşebilirler. Forumda bu tarz sayfalar oluyor bazen altına herkes birşeyler yazıyor, şurdayım şuraya gitmek istiyorum felan diye. Bayağı çok oluyor oku oku bıkıyor insan kendine uygun olanı bulmak için. Hasari hocam bi el at şu konuya :+1:

Geri