BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Merhaba hocalarım. Öncelikle emeklerinize sağlık, kitaplar harika görünüyor. Zaten sipariş vermek aklımdaydı kampanya güzel denk geldi:)Hemen sipariş vermek istedim.Fakat ne kredi kartı ne de havale siparişimi tamamlayamıyorum. bir kaç defa denedim. aşağıdaki hata ekranına düşüyor. Sorun nedir acaba?

+Bayilerden direk almak istediğimizde bu kod geçerli mi?
Sayın öğretmenim bazı bölgelerde bayilerdeki örnekte yetersiz kaldı kitaba ulaşamıyan öğretmenlerimizin kullanabilmesi için böyle bir kampanya başlattık bayide örnek kaldı ise alabilrsiniz..

Bir kişi bir kere mi kullanabiliyor kodu, yoksa ikinci, üçüncü siparişte de kullanabiliyor muyuz?
Ayrıca web sitesinin heryeri bembeyaz, yazılar soluk, logo ve menüler aşırı büyük, herkesin evinde geniş-büyük ekranlar yok, arkaplan ve yazıların tasarımı gözden geçirilmeli, gözü yoruyor, işlem yapmayı zorlaştırıyor.
Sipariş verirken sepetteki ürünlerin linkleri yok, sepetteki ürünlerin linkleri olursa sipariş verilmeden önce son bir defa daha gözden geçirilebilir ürünler.

Son düzenleme:
Hocamlarımızdan gelen yoğun istek üzerine
bbnet özel inidirm kodu indirimi için tüm bilgisayar kitaplarımızdan faydalanmak isteyenler oldu
Bizde BBNETKAMPANYA kodumuzu
Sitemizdeki tüm kitapları kapsar hale getirdik
sitemizdeki tüm kitaplardan 1 defaya mahsus 1 er adet alım için %50 indirimden tüm bbnet kullanıcıları faydalanabilecek

Bu imkandan faydalanmak isteyenler Sipariş sitemizden verebilrler..
https://www.sifirbiryayinlari.com

Bir kişi bir kere mi kullanabiliyor kodu, yoksa ikinci, üçüncü siparişte de kullanabiliyor muyuz?
Ayrıca web sitesinin heryeri bembeyaz, yazılar soluk, logo ve menüler aşırı büyük, herkesin evinde geniş-büyük ekranlar yok, arkaplan ve yazıların tasarımı gözden geçirilmeli, gözü yoruyor, işlem yapmayı zorlaştırıyor.
Sipariş verirken sepetteki ürünlerin linkleri yok, sepetteki ürünlerin linkleri olursa sipariş verilmeden önce son bir defa daha gözden geçirilebilir ürünler.
HOCAM MERHABA
İndirim kodu 1 defaya mahsus kullanımlar için 1 er adet kitap alımı için geçerli..
bu kod öğretmenlerimizin örnek taleplerini karşılamak içindir..

• Beğen
Tepkiler: omd
emeklerinize sağlık gerçekten çok güzel bir kitap olmuş. keşke öğrencilerimize de aldırabilsek ama maalesef şu süreçte almaya hiç yanaşmayacaklardır. Ben kendim için aldım fakat %50 kampanyasından haberim yoktu normal fiyat üzerinden alabildim. Olsun hiç önemli değil emeğinize sağlık değdi aldığıma.

sonunda örnek kitabı alabildim (diyarbakır)
kitabı tamamen olmasa da inceleme fırsatı buldum. tekrar dan elinize emeğinize sağlık ilk izlenim çok iyi ...
emeklerinize sağlık gerçekten çok güzel bir kitap olmuş. keşke öğrencilerimize de aldırabilsek ama maalesef şu süreçte almaya hiç yanaşmayacaklardır. Ben kendim için aldım fakat %50 kampanyasından haberim yoktu normal fiyat üzerinden alabildim. Olsun hiç önemli değil emeğinize sağlık değdi aldığıma.
Teşekkürler. İyi ve güzel günlerde kullanınız.

Öncelikle emekleriniz için teşekkürler. Örnek kitap başvurusu yapmıştım gönderilmedi ama yine de Yozgat'ta kitaplarınızı inceleyebileceğim bir yer varsa incelemek isterim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-06-19-29-12-507_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-06-19-29-12-507_com.android.chrome.jpg
    64.3 KB · Görüntüleme: 19
30 tl verip satın alın, bırakın örnek kitap peşinde koşmayı :) yayın evi de haklı, adamlar ticaret yapıyor, okulunda öğrenci kitap alacak potansiyelde değilse sana örnek kitap vermez tabi ki.
Öğretmen milleti cimri olur da bilişim öğretmenine yakışmaz cimrilik... 30 tl verip kitap almak ve kullanmak en hızlı ve güzel çözümdür.

30 tl verip satın alın, bırakın örnek kitap peşinde koşmayı :) yayın evi de haklı, adamlar ticaret yapıyor, okulunda öğrenci kitap alacak potansiyelde değilse sana örnek kitap vermez tabi ki.
Öğretmen milleti cimri olur da bilişim öğretmenine yakışmaz cimrilik... 30 tl verip kitap almak ve kullanmak en hızlı ve güzel çözümdür.
Hocam şuanda yayınevi kampanya başlattı örnek kitaba ulaşamayan öğretmenlerimiz için. Yayınevinin sitesinden BBNETKAMPANYA koduyla kitapları sipariş ederseniz tane fiyatı 19.5 TL ye geliyor. Bu da gayet uygun bir kitap fiyatı için.

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri