BB.NET'e EN çok niçin giriyorsunuz...?

Kodla Büyü
bağımlı gibi oldum ama en temel neden güzel bir haber bulabilirmiyim diye :) ama nirdeeeeeeeeeeee

EynelMefer' Alıntı:
herkesin neden girdiği aşağı yukarı aynıdır da, girdiğimde olmamasını istediğim 2 konu var, bu iki konu konuşulurken insanlar kırılıyor, duygular önemsenmiyor,ve sonucun değişmeyeceği gözardı ediliyor, boş yere insan üzülüyor, keşke bu iki konu hakkında hiç başlık açılmasa hiç konu konuşulmasa.. eleştiriler elbet yapılsın ama dozu tutturmak çok zor, sınırı aşmamak...bu iki konu insanın içindedir ,kendi düşüncesinin değişmesi çok zordur hele ki buradaki ayaküstü konuşmalarda neredeyse imkansızdır , sadece bişeyleri yarıştırma oluyor her defasında, merak bile etmiyorum binlerce üyeden bir kişisi varmı ki buradaki tartışmalarda kendi fikri değişsinde karşı fikri kabul edip o yolda ilerlesin...malumunuz bu iki konu; Siyaset & Din...
ben de aynen katılıyorum.

Kendi sitemmiş gibi geliyor bana çoğu kişiyi tanımıyorum ama sanki arkadaşmışız gibi geliyor yılların anısı var hele bir ara kapandığında sevgilim beni terk etmiş gibi olmuştu..

Geri