Başörtülü öğrencinin eokula işlenmesi

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaslar
Malumunuz artık öğrenciler başörtülü derse girebiliyorlar.
Lisede görev yapıyorum ve eokuldaki öğrenci fotoları tee 6-7.sınıflardan kalma. Haliyle kimse tanınmıyor.
Güncel fotolarını yüklemek istiyorum da başörtülü öğrenciler ne olacak? Yüklemekte resmi anlamda bir sorun olur mu?

Zaten idarenin sorumluluğunda hocam bence müdüre sorun yükle derse tamam dersiniz. sorun olursada müdür yükle demişti. :puhaha:

Okula gelebiliyorlarsa, e-okula da başörtülü eklenebilirler bence.
Fakat idareci değilseniz şayet neden siz ekliyorsunuz?

27/09/2014 tarihli ve 29132 sayılı Resmi Gazetede bu konu kapandı. Öğrencilerin başörtülü olmasına engel hiç bir mevzuat yok artık.

Valla idarenin işini bırakın idare yapsın. Ben bir adamın başörtülü fotoğrafını kadro bölümüne koymuştum ta 2009da eşi aradı kaldırın ben istemiyorum dedi :mrgreen: İnsanların sağı solu belli olmaz

antiak' Alıntı:
Valla idarenin işini bırakın idare yapsın. Ben bir adamın başörtülü fotoğrafını kadro bölümüne koymuştum ta 2009da eşi aradı kaldırın ben istemiyorum dedi :mrgreen: İnsanların sağı solu belli olmaz
Adamın başörtülü fotoğrafını koyarsanız istemez tabi :D

Gündüz Can YILMAZ' Alıntı:
antiak' Alıntı:
Pardon hocam düzelteyim adamın eşinin fotoğrafını koymuştum :)

antiak' Alıntı:
Gündüz Can YILMAZ' Alıntı:
antiak' Alıntı:
Pardon hocam düzelteyim adamın eşinin fotoğrafını koymuştum :)
Adam yakaladı ve golü attı. Sen ne kadar ofsayttı dersen de :D

ernestososa' Alıntı:
hocam artık bu konuları aştık

ekle hocam
Aynen. Bu konular aşıldı artık. 2 yıl öncesinde öğrencilerin başörtülü olanların fotoğraflarını e okula yüklemeye başlamıştık. Okul idaresi yasal engel olmadığını söylemişti. 2 yıl öncesinde başladı süreç hocam, yeni değil.

sıkıntı yok ekleyin, çekerken eokul için çektiğinizi öğrenci bilsin yeter.

Bu saatten sonra yüzleri görünmese bile sorun olmaz rahat ol

okula gelmesinde nasıl herhangi bir yasak yoksa, e-okula konmasında da bir mahsur yok,
bu konuları artık biraz aşmak lazım hocam.

Geri