Başka bir ile ait ilçede görev yapmanın sakıncaları nelerdir

Kodla Büyü

sguner_23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ör:
Kale ilçesi Malatya'nın ilçesi.Malatya'ya 40 Elazığ'a 60 km. mesafede.Bu durumda Kale de görev yapıp Elazığ a gidiş geliş yapmanın ne sakıncaları olabilir.
Bu durumu yaşamış veya çevresinde bu tarz örnekler bulunan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim...

sguner_23 hocam öncelikle bir sıkıntı olmaz ta ki Allah korusun bir kaza olana kadar, bildiğim kadarı ile hafta içi bulunduğun ilçeden çıkmaman lazım. yanılıyor da olabilirim.

Bu arada ben Elazığda görev yapıyorum Maden ilçesinde. Elazığ ne yapmış öle hocam 1 kontenjan açmış, bakıp duruyorum acaba ben mi yanılıyorum diye

Hocam rekor Elazığ'da maalesef.Küçücük illerde bile en az 5-6 yer açılmış....

Hocam diyelim ki Adana'da görev yapıyorsun ve Mersinde ikamet ediyorsun.Rahatsızlandın ve Mersin de bir sağlık kurumundan rapor aldın.Bunu Adana'da ki kurumun sorun yapmaz mı?

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Özellikle ne gibi olumsuzluklar yaşanabilir bunu merak ediyorum...

sguner_23' Alıntı:
Hocam diyelim ki Adana'da görev yapıyorsun ve Mersinde ikamet ediyorsun.Rahatsızlandın ve Mersin de bir sağlık kurumundan rapor aldın.Bunu Adana'da ki kurumun sorun yapmaz mı?

Hocam bağlı bulunduğun il milli eğitime bir dilekçeyle ikamet adresinin neresi olacağını ve nedenlerini bildirirsen sorun olmaz.

Geri