başına gelen var mı?

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merkeze bağlı bir kasabada tek bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve kendi okulumda norm fazlasıyım aynı kasabada başka bir okuldada açık var ben bu okula atanmada bana öncelik tanınır mı??????
bunla ilgili bir örnek resmi bir yazısı olan var mı

merkezde bölge olarak değerlendirilince aynı bölgeye öncelik var kasabalar farklı mı merak ettim

Benim beldeydi bana öncelik sağlandı. puanı yüksek olana değil. önce kendi bölgen olmazsa merkez ve ilçeler...

manhemin dediği gibi
senin bulundugun ilçede kaç norm fazlası varsa açık okula hizmet puan üstünlüğüne göre atama yapılır.

bende sizin durumnzdayım eğitim bölgesi avantajı ile siz atanırsınız gibiv geliyor bana.

erginmeleksah' Alıntı:
merkeze bağlı bir kasabada tek bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve kendi okulumda norm fazlasıyım aynı kasabada başka bir okuldada açık var ben bu okula atanmada bana öncelik tanınır mı??????
bunla ilgili bir örnek resmi bir yazısı olan var mı
..
atamayı bekleyeceğine kendi işini kendin hallet
..
............ okul müdürlüğüne
kurumunuzda kadrolu bilgisyar öğretmeni olarak görev yapmaktayım. .... sayılı yazınızda bana belirttiğiniz üzere norm fazlası konumundayım. .... kasabası .... okulunda bilişim teknolojileri öğretmeni açığı bulunmaktadır. atamamın ilgili kuruma yapılması hususunda,
gereğini arz ederim

ek-1 : norm fazlası olduğunuza dair size tebliğ edilen yazı
..
diye yaz dilekçeni yaz okul müdürlüğüne müdüründe seni göndermek istiyorsa sorunsuz imzalayacaktır. elden takip edersen daha hızlı olur. böylelikle onlar göndermeden sen istediğin yere gitmiş olursun

Geri