Başbakanın sözleri üzerine...

Kodla Büyü

atakankorkmaz

Aktif Üye
http://www.memurlar.net/haber/235740/

herkese benden çay şakire yooooooooooookkkkkk :p

öğretmene az çalışorsun düşüncesine asla katılmıyorum

kendi şahsımca fazlaca çalıştığımdan yanayım: Her öğretmen arkadaşımın da çoğunun çok çalıştığını düşünüyorum.
Bu günlerde özellikle öğretmenleri hedef tahtası yapanları itibarsızlaştıranları değersizleştirenleri kınıyorummmmmmm

o kadar sinirliyim ki anlatamam arkadaşlar

Sanki çalışma saatlerimizi biz ayarladık da böyle iyi o zaman bizlerde memurlar gibi yapalım 15 saat derse girelim masa başında dersi anlatalım sonra çıkıp gidelim eğer saat usulüyse bu iş bütün yazılılarımızı sözlülerimizi derste 15 saatin içinde hazırlayalım okuyalım sonrada eve gidelim nöbetlerde bu 15 saatin içine eklensin verilen ekstra görevlerde bu 15 saati geçmeden verilsin ders harici esktra birşey de verilmesin ben razıyım onların söyledikleri maaşı almaya ...

başbakanın bu sözleri bir çoğuna dokunmadı sanırım :+1:

haberi okuyan 40 kişi ama yorum yazan 1 kişi haklısını demekki başbakanın sözleri dokunmadı bazılarınad galiba
bana dokund ama bende çay yokkkkkk diyenlere ç...ooooooooyyyy yok diyorum

Öğretmeni sen ezersen öğrencide veli de önemsemez seçim zamanı görüşürüz...... :verymad:

şu yorumlarda bilip bilmeden dil uzatanlara gelsin,
"inşallah çoluğunuz çocuğunuz öğretmen olur"

atakankorkmaz' Alıntı:
başbakanın bu sözleri bir çoğuna dokunmadı sanırım :+1:

haberi okuyan 40 kişi ama yorum yazan 1 kişi haklısını demekki başbakanın sözleri dokunmadı bazılarınad galiba
bana dokund ama bende çay yokkkkkk diyenlere ç...ooooooooyyyy yok diyorum
Bu konu forumda baya bir konuşuldu, çoğu hocamız söyleyeceğini söyledi o yüzden az cevap geliyordur, 3 gün oldu neredeyse!

egitim-haberleri-f8/basbakan-bu-haksizlik-degil-mi-t88266.html
onerim-var-f4/ogretmenlere-15-saat-calisiyor-diyen-basbakana-faks-t88301.html
her-telden-f29/ogretmenlerden-ortak-aciklama-geldi-t88351.html
onerim-var-f4/basbakan-ogretmen-15-saat-calisiyor-memur-40-saat-t88325.html
konu-disi-anasayfa-son-konularda-gosterilmez-f265/bu-kadar-hakaret-kucumseme-hala-akp-diyen-var-mi-t88292.html
her-telden-f29/basbakani-cumhur-baskanina-twitterda-sikayet-edelim-t88368.html

Malesef kimsenin umurunda değiliz. Sayın Başbakanımız söylediğini geri alacak, rencide ettiği kesmi kazanmaya çalışacak bir kişilikte değil. Sayın Bakanın dizginlenmesini beklerken bir tokat da Başbakandan yedik. Nasıl alkolün etkisinde olan bir kişi sağlıklı düşünmekten, kendini bilerek konuşmaktan, empati kurmaktan, gerçekleri görmekten yoksun ise iktidar sarhoşluğunda ve şımarıklığında olan bir zihniyetin ve onun temsilcilerinin de aynı hal içinde olmaları normaldir. Çözüm yeri SENDİKA değil SANDUKA dır. Sandıktan çıkanlar soğuk duş etkisi yaparak sarhoşu kendine getirir.
Bir meslek ya parası için ya da itibarı için yapılır. Her ikisi de yok ise geriye kalan sadece pişmanlıktır. Öğrencilerime model olamıyor ve tahsil görmeyi öğütleyemiyorum, zira maaş bordrolarında hizmetli maaşını görünce fakülte bitirmektense KPSS' ye hazırkanmanın çok daha akıllıca olduğunu belirtiyorlar. Ben de hak veriyorum doğrusu. Herkes belli bir çile züzgecinden geçip, fakülte bitirip öğretmen olabilmiştir. DİRSEK ÇÜRÜTMEK deyiminin hakkını vermiştir. Üniversiteyi 2. öğretim okudum. Derslerimiz çoğunlukla akşam ve gece diyebileceğimiz saatlerde olduğu için yemek ve uyku düzenimiz altüst oldu. Gündüz ise ek işte çalıştım. Sonuç: Şeker hastası oldum. Neyse uzatmayalım..
İktidar değişse çok şeymi değişecek? Bence hayır. Ama kayayı delen suyun şiddeti değil, sürekliliğidir.Ben torunlarıma kendi torunlarının ümitlerini yitirmemeleri gerektiğini söylemelerini vasiyet edeceğim.Çok ümitliyim:) Birlik olmalıyız arkadaşlar. Birlik olmadığımız müddetçe 650 bin kişiden aynı ses çıkmadığı müddetçe bütün kulaklar bizlere tıkalı olacaktır..

Geri