Başbakanda grevciymiş!!!!

Kodla Büyü
siyaset böyle bişi her adam yapamaz işte. ortama duruma göre renk ve tavır değiştirmen gerekiyor. :-1:

Siyasilere, bürokratlarınıza yüzde 60 zam verirken;Danışmanlarınıza, özel kalemlerinize, sekreterlerinize hatta şoförlerinize bile yüzde yüze yakın zam yaparken ülke Yunanistan'a dönmüyorda , memura zamma gelince mi ülke Yunanistan'a dönecek...
ne diyim hiç bilmiyorum artık, insanlar deden bu kadar gözü kapalı, bu kadar saplantılı, bu kadar fanatik bir şekilde biyat ederler hele ki herşeyi kendine yontan bir insana.
mustehak bu topluma ama arada bizde kaynıyoruz işte.

faruk55' Alıntı:
Siyasilere, bürokratlarınıza yüzde 60 zam verirken;Danışmanlarınıza, özel kalemlerinize, sekreterlerinize hatta şoförlerinize bile yüzde yüze yakın zam yaparken ülke Yunanistan'a dönmüyorda , memura zamma gelince mi ülke Yunanistan'a dönecek...
ne diyim hiç bilmiyorum artık, insanlar neden bu kadar gözü kapalı, bu kadar saplantılı, bu kadar fanatik bir şekilde biyat ederler hele ki herşeyi kendine yontan bir insana.
:+1:

faruk55' Alıntı:
ne diyim hiç bilmiyorum artık, insanlar deden bu kadar gözü kapalı, bu kadar saplantılı, bu kadar fanatik bir şekilde biyat ederler hele ki herşeyi kendine yontan bir insana.

:+1:

easytr' Alıntı:
az bilgili olsanız, biraz sağlam sallasanız ne güzel olur. başbakan memur değildi, işçi idi, işçinin grev hakkı vardır.
ee yani bu durumda sen greve katılmıyor ve katılmayın mı diyorsun hocam.

desteğin için teşekkürler hocam herkes o gün greve katılmalıki anlamı olsun. sesimiz gür çıksın.

EBS eylem kararı almadı. doğal olarak EBS üyesi arkadaşlar eyleme katılmayacaklar demektir bu.

Geri