Başarı belgeleri mantıksız değil mi sizce de?

Kodla Büyü

ragyu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Karneleri, takdir, teşekkür, başarı belgelerini bastık.
Fakat bazı öğrencilere başarı belgesi verdi e-okul ama çok çok daha başarılı öğrencilere (geçmiş yıllar ve bu yıl) başarı belgesi vermedi.
Üstün başarı belgesi diye birşey yok veya başka bir belge.
E-okulu iyice inceledim ama mantığını çözemedim.
Atladığım birşey var mı arkadaşlar?
Sizin görüşleriniz ne?

Üstün başarı belgesi liselerde üst üste 3 takdir alan öğrenciye veriliyor hocam belge aynı karne takdir teşekkür onur belgesi aldığınız raporlardan alınıyor her sene üstün başarı belgesi alan öğrenci çıkmayabilir, başarı belgesi yok o kalktı.

hocam başarı belgesi var ama üstün başarı belgesi kalkmış sanırım.
ters yazdınız galiba

EOkul-Kurum işlemleri-Not İşlemleri-Ders Notu Girişi-Raporlar:

Ekli dosyalar

• st.jpg
    st.jpg
    147.1 KB · Görüntüleme: 903
tarumoloji' Alıntı:
EOkul-Kurum işlemleri-Not İşlemleri-Ders Notu Girişi-Raporlar:

Sanırım ortaöğretimde görev yapıyorsunuz. Rapor kodlarınız bizim okuldan farklı. Ortaokulların rapor listesinde üstün başarı belgesi diye bi rapor yok.

nasıl olur yahu !
e okulda bu yıl bu döneme ait öğrencilere başarı belgesi tanımlanmış.
valla biz çıkarttık verdik öğrencilere çünkü 2015-2016 eğitim öğretim yılı 2.dönem diye yazıyor.
bizim okuldan bi örnek ekliyorum.

Ekli dosyalar

• basarı.jpg
    basarı.jpg
    41.4 KB · Görüntüleme: 608
2012 filmini hatırlıyormusun bilmiyorum anımsadığım kadarı ile profesör hani oğlunu okuldan alıyor oglu diyor ki ben matematik sorusunu kafamdan çözdüm işte öğretmen kabul etmedi bana sıfır verdi diye muhabbet geçiyordu.babası prof kuresel ısınma dunyanın sonu gibi konular kafasını kurcalarken matematikten aldıgı sıfır moralini bozmustu oyleydi sanırım neyse dunya yok alacakken biz hala lan sen niye takdir alamadın teog niye düşük diyoruz oglum gercekten konuyu özümsedin mi hayatında ne işine yaradı demiyoruz da...Adam hasta ölecek bak olum altınları tek tek say ha.Kefen çok mu pahalı hacım denmez mi?.egitim sistemi ölüyor arkadaş.Bu traji komik değil mi?

ragyu' Alıntı:
nasıl olur yahu !
e okulda bu yıl bu döneme ait öğrencilere başarı belgesi tanımlanmış.
valla biz çıkarttık verdik öğrencilere çünkü 2015-2016 eğitim öğretim yılı 2.dönem diye yazıyor.
bizim okuldan bi örnek ekliyorum.

Hocam başarı belgesi var eklenti olarak, fakat bir de üstün başarı belgesi olması lazım. 6 dönem üst üste takdir alınca üstün başarı belgesi alınıyordu. Dikkat et okulun en çalışkanı belge alacaklar içinde yoktur.
Kısaca böyle bir eklenti e okulda var ama kapatmayı unutmuşlar. Ayrıca 107. Madde yok şuanda.

Geri