banka ve para yatırma hesap numaraları

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
sevgili arkadaşlar sınav için para yatıracağımız banka isimleri verilmiş ama hangi kurumsal hesap numarasına yatıracağımız belirtilmemiş

sadece klavuzun sonunda itiraz için gferekli olan bni hesaap numarası verilmiş acaba aynısı olabilir mi
bilgisi olan var mı bu konuda

Hocam bankaya git.HAngi sınava gireceğini ve sınavı açan kurumu söyle ve paranı yatır.

Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Sınavı- MEB bu kadar bakada zaten gözükecektir.

Arkadaşlar bulamazmıyız bu hesap numarasını. Sorun çıkmasın bir de. İki dakikalık işi 10 saatte yaptırmak durumunda kalmayalım.

Hesap numarası yok. Meb adına bütün hesaplar kurumsal tahsilat ekranı /MEB diye yatırlır. sadece gireceğiniz sınavın ismini yazdırıyorsunuz. Ama daha başvurular başlamadı.

cemal hocam bugun 4 ü başlamış olması lazım..ilsisde de herhangi bi başvuru ekranı göremedim

sevgili arkadaşlar önce ziraat bankasına gittim daha açılmamıştı ama VAKIFLAR BANKASI na gittim orada açılmıştı 70 numaralı milli eğirtim bakanlığı hesabı na eğitici bilişim teknolojileri formatör öğretmen adayı seçme sınavı diye çıkıyor tc nizi söylweyince siz söylemeden 35 ytl istiyorlar ben yatırdım VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN
SAAT 15.00 sularında yatırdım bilginize

Banka Hesap numarası

Banka hesap numarası bilmenize gerek yok bankalar kendi programlarında kurumsal hesap modülü sanırım :) o kısımdan giriş yapıyorlar.
Birde görevde olan eğitici formatör öğretmen arkadaşlar ilsis sayfasında 2008 duyuruları kısmını tıklarlarsa başvuru ekranından bir giriş yapıp bilgilerini kontrol ederse iyi olur. Benim giriş yapıp oradan anladığım şu an görevde olanların bankaya ücret yatırmalarına gerek yok çünkü eski dekont bilgim görünüyor(benden dekont no istemedi). Kayıt yapmadım bir yanlışlık olmasın diye. Görevde olan arkadaşlarda bir başvuru ekranından bir kontrol etsinler. son durumu buradan paylaşalım.
Herkese iyi çalışmalar

Birde görevde olan eğitici formatör öğretmen arkadaşlar ilsis sayfasında 2008 duyuruları kısmını tıklarlarsa başvuru ekranından bir giriş yapıp bilgilerini kontrol ederse iyi olur. Benim giriş yapıp oradan anladığım şu an görevde olanların bankaya ücret yatırmalarına gerek yok çünkü eski dekont bilgim görünüyor(benden dekont no istemedi). Kayıt yapmadım bir yanlışlık olmasın diye. Görevde olan arkadaşlarda bir başvuru ekranından bir kontrol etsinler. son durumu buradan paylaşalım.
şu an görevdeyim giriş yapmak istediğimde banka dekontuna ulaşılamadığı açıklaması geldi. ücret bankaya yatırıldıktan 1 gün sonra sisteme yansıyacakmış.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri